Kasia Tusk z Mozartem w tle robi jesienny makijaż. W kilka chwil osiągnęła perfekcję

Kasia Tusk - makijaż

Kasia Tusk - makijaż

Kasia Tusk zaprezentowała na Instagramie, jak robi swój perfekcyjny jesienny makijaż. Co napisała i jak komentują internauci?

Kasia Tusk niedawno potwierdziła doniesienia mediów, że ponownie została mamą. Długo nie zdradziła jednak, kiedy dokładnie na świecie pojawiła się młodsza siostra Liliany. W końcu postanowiła poinformować fanów, że jej rodzina się powiększyła, a niedawno napisała, kiedy dokładnie dziewczynka się urodziła.

Osiem tygodni po porodzie, z dwójką małych dzieci i pracą na głowie miałam lepsze pomysły na spędzenie niedzieli niż telepanie się 365 kilometrów do Warszawy […] – napisała na Instagramie przy okazji podróży do stolicy na demonstrację w sprawie decyzji TK ws. Konstytucji.

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż blogerki jest z wykształcenia architektem i prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Unikają mediów i rozgłosu, a zobaczyć ich razem na ściance zakrawa na cud – pomimo długiego stażu ich związku, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których pokazali się razem publicznie. Rzadko też pojawiają się wpisy na blogu córki byłego premiera, na temat jej małżonka. Generalnie Katarzyna jest oszczędna jeśli chodzi o pokazywanie w mediach rodziny. Nie szczędzi za to zdjęć z wnętrz jej pięknie urządzonego mieszkania, a także rad i instrukcji, których chętnie udziela swoim fankom. Tym razem pokazała, jak powstaje jej perfekcyjny makijaż.

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż?

Kasia Tusk od wielu lat z sukcesem działa w sieci. Prowadzi poczytnego bloga, który stanowi dla internautów źródło inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych, a dla niej jest realizacja pasji, ale także źródłem dochodów. Tym razem w klimatycznym wideo na Instagramie pokazała, jak powstaje jej perfekcyjny jesienny makijaż. Kilka ujęć, a wszystko dokładnie przemyślane i bardzo klimatyczne. Efekt końcowy zachwyca. Jest delikatnie i bardzo naturalnie.

Pod postem Kasi Tusk pojawiło się sporo komplementów. Naturalny, ale wydobywający piękno makijaż, bardzo spodobał się internautkom.


Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż?

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż? Wideo

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż? Wideo

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż? Wideo

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż? Wideo

Jak Kasia Tusk robi jesienny makijaż? Wideo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×