Kasia Tusk wreszcie pokazała drugą córeczkę! Wspaniały debiut na artystycznym zdjęciu. Warto było tyle czekać

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk niedawno ponownie została mamą, co potwierdziła na Instagramie. We wtorek pochwaliła się pierwszym zdjęciem z drugim dzieckiem. Widok rozczula.

Kasia Tusk od wielu lat bardzo aktywnie działa w sieci. Stworzyła poczytnego bloga, na którym regularnie publikuje nowe posty. Te stanowią dla internautów źródło inspiracji w dziedzinach m.in. mody oraz dekorowania wnętrz. Chociaż blogerka co jakiś czas udostępnia nowe wpisy, nieczęsto dzieli się momentami z życia prywatnego.

Kasia przez wiele tygodni ukrywała fakt, że ponownie zostanie mamą. Mimo iż kolorowa prasa rozpisywała się na ten temat, ona uparcie milczała. Głos w tej sprawie zabrała jednak jej teściowa, Anna Lutomska, która w rozmowie z tabloidem przekazała te radosne wieści. To także ona potwierdziła, że grono wnuków się powiększyło:

Bardzo dziękuję za gratulacje i cieszymy się nawzajem! – komentuje Anna Lutomska, teściowa Kasi Tusk w rozmowie z Faktem.

Kasia Tusk pokazała drugie dziecko. Uroczy kadr obiegł sieć

Kasia Tusk w zeszłym tygodniu ujawniła, że ponownie została mamą. Odpowiedziała na post Make life harder, strony, która początkowo prześmiewczo komentowała działalność blogerki. Z czasem zaczęły się pojawiać na niej treści związane z polityką. To właśnie tam opublikowano też gratulacje dla córki Donalda Tuska z okazji narodzin drugiej córki.

Świeżo upieczona mama nie pozostawiła tego bez reakcji. Zdradziła, że przez wiadomości, którymi zasypują jej fani, dostała ostrzeżenie od Instagrama. Postanowiła więc potwierdzić, że jej rodzina się powiększyła:

Zasypujecie mnie screenami od @make_life_harder i już dostałam ostrzeżenie od Instagrama, że w związku z tym prowadzę według nich jakieś pozaregulaminowe działania. Teraz w modzie jest usuwanie insta na parę dni, blokada konta to chyba coś podobnego, tak więc dzięki @make_life_harder że dbacie o to abym odpoczęła, a tak serio – za wszystkie gratulacje bardzo dziękuję.

We wtorek Kasia Tusk poszła o krok dalej. Na Instastory podzieliła się zdjęciem drugiej córeczki zrobionym w domowym zaciszu. Gwiazda sieci siedzi na kanapie. Na kolanach trzyma maleństwo, które jest ubrane w jasny komplet. Ten kolorystycznie świetnie współgra z ubraniami, które nosi blogerka.

Prawdopodobnie blogerka stworzyła fotografię podczas przerwy w pracy. Przed mamą i dzieckiem stoi laptop, nieopodal leży aparat. Uroczy widok, prawda?


Kasia Tusk pochwaliła się drugim dzieckiem

Kasia Tusk pochwaliła się drugim dzieckiem

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kasia Tusk pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×