Kasia Tusk w przełomowym wywiadzie. Pierwszy raz opowiedziała o ciąży i córce. Tak wylewna jeszcze nie była

Kasia Tusk o dziecku

Kasia Tusk o dziecku

Kasia Tusk w wywiadzie dla magazynu Vogue Polska opowiedziała o macierzyństwie. Jak wyglądały jej pierwsze tygodnie po porodzie? Jak córeczka zmieniła jej życie?

Kasia Tusk na przestrzeni lat wyrosła na największą gwiazdę polskiej blogosfery. Jej blog Make Life Easier cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoje posty pisze w językach polskich i angielskim, co pozwala jej dotrzeć do odbiorców z najdalszych zakątków świata.

W publikacjach na blogu Kasia porusza się wokół tematów związanych z modą, urodą i kulinariami. Niezwykle rzadko opowiada o życiu osobistym. Na palcach jednej ręki można policzyć liczbę publikacji, które w pełni poświęciła swoim bliskim.

Vogue Polska: Kasia Tusk o córce w szczerym wywiadzie

Kasia od lat roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. O ślubie poinformowała media dopiero 5 lat po fakcie, i to tylko ze względu na aukcję WOŚP, na którą przekazała swoją suknię ślubną. Z kolei ciążowe krągłości przestała ukrywać dopiero wtedy, gdy były już bardzo widoczne. Chociaż wiadomo, że urodziła córeczkę, to do tej pory nie zdradziła jej imienia.

Co nieco o swoim życiu prywatnym Kasia Tusk opowiedziała w wywiadzie dla Vogue Polska. Blogerka na łamach magazynu porusza temat macierzyństwa. Opowiedziała o pierwszych dniach po porodzie. Jak się odnalazła w roli matki noworodka?

Na początku macierzyństwa najtrudniej było mi nauczyć się odrywania myśli od tego, co akurat robię, a potem szybkiego powrotu, już z bluzką pobrudzoną kaszką albo z misiem w dłoni. Gdy tylko się wkręcałam w temat, siłą rzeczy byłam z rytmu wybijana. W pierwszych tygodniach każdą drzemkę i każdą godzinę, gdy mąż zabierał córkę na spacer, wykorzystywałam wyłącznie na pracę. Wyciskałam minuty jak cytrynę. I myślałam sobie, co ja właściwie robiłam, zanim zostałam mamą? Przecież dopiero teraz osiągnęłam maksymalną efektywność.

Kasia Tusk z córką

Kasia Tusk z córką

Tusk nie narzeka na macierzyństwo. Polubiła swoją codzienność. Uważa, że z dzieckiem żyje się jej o wiele ciekawiej. Macierzyństwo określiła bardzo krótko i dosadnie – jako „odlot”.

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej – dodała.

Kasia zdradziła, że w czasie kwarantanny nie odwiedza bliskich. Chociaż jeszcze do niedawna rodzinne spacery były dla niej swego rodzaju tradycją, to obecnie musiała z nich zrezygnować. Nie chce bowiem narażać swoich rodziców ewentualny kontakt z wirusem.

Zobacz także: Kasia Tusk w taniej koszulce z sieciówki za 30 złotych. Wygląda naprawdę stylowo


Kasia Tusk w koszulce Carry

Kasia Tusk w koszulce Carry

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk z córką

Kasia Tusk z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×