Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

Zdjęcie (1) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[1/11] Kasia Tusk pokazała swój ciążowy brzuch

Zdjęcie (2) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[2/11] Kasia Tusk ma już duży ciążowy brzuch

Zdjęcie (3) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[3/11] Kasia Tusk w obszernym sweterku

Zdjęcie (4) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[4/11] Kasia Tusk z rodzicami idą na wybory

Zdjęcie (5) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[5/11] Kasia Tusk z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie rodziców

Zdjęcie (6) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[6/11] Kasia Tusk w opiekuńczy sposób dotyka ciążowego brzuszka

Zdjęcie (7) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[7/11] Kasia Tusk z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie rodziców

Zdjęcie (8) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[8/11] Kasia Tusk z ciążowym brzuszkiem i rodzicami

Zdjęcie (9) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[9/11] Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Zdjęcie (10) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[10/11] Kasia Tusk i Stanisław Cudny są parą od prawie 10 lat

Zdjęcie (11) Ciężarna Kasia Tusk już nie ukryje swojego sporego brzucha! Nawet w luźnej sukience wszystko wyraźnie widać!

[11/11] Kasia Tusk zasłaniała się płaszczem, który chronił ją przed zimnem

Komentarze

×