Szukaj

Rozpalona Kasia Szklarczyk pręży się w bikini i opowiada o związku. Wszyscy byli w błędzie

Kasia Szklarczyk związek

Kasia Szklarczyk związek

Zakochana Kasia Szklarczyk pokazała swoje wdzięki na plaży. Przed obiektywem ukochanego dumnie zaprezentowała kształty. Przy okazji zdradziła co nieco na temat swojego związku. Tego nie wiedzieliśmy.

Kasia Szklarczyk wygrała Top Model w listopadzie 2018 roku. Wielu wróżyło jej spektakularną karierę w polskim modelingu. Eksperci twierdzili, że jej uroda idealnie wpisuje się w kanony piękna, jakie rządzą na krajowym rynku. Miały być liczne kontrakty reklamowe, kampanie dla przodujących marek klasy premium i występy w pokazach mody. Ostatecznie wyszło jak zwykle – kariera zwyciężczyni show TVN-u zakończyła się z dnia na dzień.

O wiele częściej w mediach mówi się o życiu prywatnym Kasi, niż o jej sukcesach zawodowych. Zresztą sama zainteresowana chętnie opowiada, co się u niej dzieje. A dzieje się sporo. W październiku Szklarczyk oznajmiła, że rozstała się z Patrykiem Grudowiczem. Długo jednak nie była singielką. Niedawno znowu się zakochała. Wybrakiem serca modelki jest raper Ostry, członek zespołu Bezimienni.

Obecnie para przebywa na egzotycznych wakacjach. Kasia i jej ukochany skorzystali z jednej z atrakcyjnych cenowo ofert linii lotniczych i wybrali się na Majorkę, na której panują tropikalne upały. W ciągu dnia dochodzi nawet do 35 stopni Celsjusza.

Kasia Szklarczyk kusi ciałem w skąpym bikini i opowiada o nowym związku

Wysoka temperatura sprzyja eksponowaniu ciała. Kasia wyskoczyła więc ze swoich wakacyjnych ciuszków, zakrywając jedynie strategiczne miejsca kusym bikini. Prawdopodobnie na plaży spędziła sporo czasu, bo zdjęcia, którymi podzieliła się z internautami powstały o zachodzie słońca.

Obłędne fotografie zrobił jej ukochany. Szklarczyk, pozując przed obiektywem Ostrego, czuła się na tyle swobodnie, że w pełni wyeksponowała swoje atuty, które zmysłowo przysłoniły cienie.

Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy od internautów zachwyconych wyglądem swojej ulubienicy. Jedna z fanek, zamiast rozpływać się nad sylwetką Kasi, zapytała wprost o jej nową relację.

Jak poznaliście się z twoim aktualnym chłopakiem?

Odpowiedź Kasi rozwiała dotychczasowe plotki. Jeszcze kilka tygodni temu serwisy plotkarskie donosiły, że modelka i raper znają się od 2017 roku. Teraz okazuje się, że poznali się o wiele wcześniej.

Poznaliśmy się 6 lat temu. Może kiedyś zdradzimy.

Coś czujemy, że za słowami zwyciężczyni Top Model kryje się ciekawa historia. Czekamy, aż podzieli się nią ze światem.


Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Kasia Szklarczyk w bikini na Majorce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×