Szukaj

Siostra Kasi Szklarczyk pokazała się całej Polsce! Jest piękna! Wygląda jak Top Model

Kasia Szklarczyk z siostrą

Kasia Szklarczyk z siostrą Anną w „Dzień Dobry TVN”

Kasia Szklarczyk pojawiła się na swoim pierwszym wywiadzie w Dzień Dobry TVN w towarzystwie siostry, Anny Fedorczak. Młodziutka modelka zaledwie 12 godzin wcześniej została ogłoszona kolejną polską topmodelką. Wygrała Top Model 7, pokonując Huberta GromadzkiegoAnnę Markowską, którzy byli faworytami.

Podczas swojego debiutanckiego występu w telewizji śniadaniowej po wygranej programu, Kasia wyjawiła, że nie mogła uwierzyć w swoją wygraną. Jak twierdziła, szok był tak wielki, że dopiero radosny okrzyk Joanny Krupy wyrwał ją z zamroczenia. Okazało się również, że to dzięki siostrze pojawiła się w programie. Anna zawsze mocno wspierała ją w dążeniu do marzeń i namawiała na to, by dała szczęściu jeszcze jedną szansę:

Skąd był pomysł? Kasia zawsze marzyła o karierze modelki, o Los Angeles, co już udało jej się spełnić. Ja i mama, silna grupa wsparcia, całą rodziną wierzyłyśmy w Kasię i powiedziałyśmy spróbuj. „Wykorzystaj to, pójdź na casting”. Na początku nie chciała, ale gdy już przeszła i trafiła do Domu Modelek, to mówi: „Ja chce to robić”. – wspominała Ania

Przy okazji wydało się też, że przez udział w Top Model Kasia… przegapiła ślub Ani! Na szczęście siostra już zdążyła jej to wybaczyć:

Prawda. Oczywiście, już wczoraj mówiłam, że jej to daruje. Powiedziałam jej po castingu: „Masz moje błogosławieństwo, idź i wygraj to dla mnie w prezencie ślubnym”

Taka siostra to skarb!

Wygrana Kasi Szklarczyk w „Top Model 7” wzbudziła kontrowersje! Co na to jury? „Nie dawałem za nią złamanego grosza” [WIDEO]

Kasia Szklarczyk ma głowę na karku! Zwyciężczyni „Top Model 7” zdradziła nam swoje plany na przyszłość! [WIDEO]

Walka z chorobą, udział w wyborach Miss Polonia i imponujące nagie zdjęcia. Co wiemy o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model 7”?


Anna Fedorczak - siostra Kasi Szklarczyk

Anna Fedorczak - siostra Kasi Szklarczyk

Anna Fedorczak - siostra Kasi Szklarczyk

Anna Fedorczak - siostra Kasi Szklarczyk

Kasia Szklarczyk z siostrą w

Kasia Szklarczyk z siostrą w "Dzień Dobry TVN"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×