Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Intymny strzał prosto z łóżka! Patryk Grudowicz szpanuje owłosioną klatą przed największą gwiazdą “Top Model”! Ale fota!
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk w świątecznej sesji

Patryk Grudowicz bez koszulki i Kasia Szklarczyk w łóżku. Gwiazdy Top Model w świątecznej sesji. Biją się na poduszki. Jak wyglądają? Zobacz zdjęcia.

Czy Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk są parą?

Kilka tygodni temu Kasia Szklarczyk wywalczyła sobie tytuł siódmej polskiej Top Model i tym samym wygrała bilet w jedną stronę do sławy. Program, który wrócił po roku na antenę, dał dziewczynie nie tylko okazję do zaistnienia w show-biznesie, ale także szansę na spełnienie swojego największego marzenia. Wygląda na to, że Kasia nie tylko realizuje się jako modelka, ale również robi to w doskonałym towarzystwie. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze świątecznej sesji zdjęciowej, na której pozowała z samym Patrykiem Grudowiczem. Zwycięzca Top Model 6 i ulubieniec Joanny Krupy jest doskonale znany wszystkim fanom programu.

Na fotografii widzimy jak roznegliżowany Patryk chwali się pięknie wyrzeźbionym ciałem i próbuje odeprzeć “atak” Kasi, która rzuca się na niego z poduszką w dłoni. Modelka pozuje w uroczych szortach od pidżamy i koszulce z popularną postacią z bajki Disneya. Fotografia została niezwykle dobrze odebrana przez Internautów, którzy od dłuższego czasu snują marzenia o “romansie” pomiędzy Kasią i przystojnym Grudowiczem, który – z tego, co wiadomo – od jakiegoś czasu jest do wzięcia.

Fanów modela zachwycił również fakt, że Patryk nie dał porwać się modzie na gładkie i nieskazitelne męskie ciała – nie zdecydował się na wydepilowanie włosów na klatce piersiowej, co według rozkochanych w nim Internautek dodaje modelowi wiele seksapilu i męskości.

Zobaczcie sami! Pasują do siebie?

Wynik „Top Model 7” był ustawiony? Patryk Grudowicz swoim komentarzem wbił kij w mrowisko

To już koniec wielkiej miłości! Patryk Grudowicz rozstał się z dziewczyną, a ona nie oszczędza go w komentarzach!

Patryk Grudowicz jeszcze nigdy nie powiedział tak wiele o swojej dziewczynie: „To wszystko jest bardzo świeże”Czy Patryk Grudowicz zrobi karierę w modelingu?

×