Kasia Szklarczyk wymieniła Patryka Grudowicza na innego przystojniaka z „Top Model”. To on skradł jej serce?

Kasia Szklarczyk

Kasia Szklarczyk

Kasia Szklarczyk nie jest już w związku z Patrykiem Grudowiczem? Na swoim Instagramie opublikowała ciekawą relację. Zobaczcie, co się dzieje.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz  swój związek potwierdzili stosunkowo niedawno gorącą sesją zdjęciową, którą udostępnili z okazji Walentynek. Plotki o romansie pomiędzy uczestnikami dwóch edycji Top Model okazały się być prawdą. Media tygodniami rozpisywały się o ich romansie, a teraz w życiu dziewczyny pojawił się ktoś nowy?

Zobacz: Uczestnicy „Top Model 8” po metamorfozach! Kto zmienił się najbardziej? Niektórzy to wręcz inne osoby!

Kasia Szklarczyk wspiera uczestnika Top Model

Modelka była gościem specjalnym podczas ostatniego odcinka programu Top Model. Tam pomagała uczestnikom przetrwać sesje na wysokościach, wtedy poznała Staszka Obolewicza, do którego zapałała ogromną sympatią. Do tego stopnia, że postanowiła wesprzeć go oficjalnie i na swoim Instastory powiedziała, że jest jej faworytem. Wcale się nie dziwimy.

Nie dość, że jest przystojny, to jeszcze prawdziwy z niego dżentelmen, zawsze szarmancki i opanowany. Zdecydowanie wyróżnia się wśród uczestników show. Okazuje się, że zaczyna wyrastać na jednego z faworytów, wsparcie Kasi na pewno mu się przyda.

Zobacz: Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk SĄ PARĄ! Potwierdzili swój związek NAGĄ sesją!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz – związek

Paparazzi długo próbowali przyłapać parę razem, żeby potwierdzić plotki o ich romansie, ale jedyne, na co można było liczyć, to zdjęcia z oficjalnych kampanii reklamowych, w których para brała udział. Oficjalnie nigdy nie potwierdzili, że się nie spotykają, ale również nikt nie powiedział, że to coś więcej poza zawodowymi sprawami. W końcu sami postanowili odkryć karty.

Sesja zdjęciowa w negliżu, którą wrzucili na swoje konta na Instagramie była oficjalnym potwierdzeniem związku. Kasia napisała też wtedy na swoim profilu:

Kocham cię jak na księżyc i z powrotem – wyznała pod zdjęciami

Patryk był bardziej powściągliwy w wyrażaniu uczuć:

Kocham Cię – napisał po prostu.

Para w żaden sposób nie odniosła się do plotek o rozstaniu, chociaż na ich Instagramach nie pojawiają się ostatnio wspólne zdjęcia.

Zobacz: Hubert Gromadzki obejrzał „Top Model 8” i już ma swoich faworytów. Komu kibicuje? [WIDEO]


Kasia Szklarczyk i Stanisław Obolewicz

Kasia Szklarczyk i Stanisław Obolewicz

Kasia Szklarczyk kibicuje Stasiowi Obolewiczowi

Kasia Szklarczyk kibicuje Stasiowi Obolewiczowi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×