Kasia Stankiewicz w oszałamiającej sukni ślubnej! Przekazała fanom wspaniałą wiadomość

Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej

Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej

Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej zachwyciła swoich fanów na Instagramie. Gwiazda jako panna młoda wygląda zjawiskowo. Z jakiej okazji włożyła tę wyjątkową kreację?

Kasia Stankiewicz już od pierwszej piosenki jaką nagrała z grupą Varius Manx, Orła cień, została zauważona i doceniona przez publiczność. Szybko dołączyła do grona najbardziej popularnych wokalistek w kraju. Wtedy jednak nie eksperymentowała z kreacjami. Bardziej przypominała grzeczną studentkę niż gwiazdę estrady.

Pierwsze zmiany wizerunku artystki nastąpiły, gdy u szczytu sławy opuściła grupę i postawiła na solową karierę. Jednak największy przełom w jej wyglądzie dokonał się, gdy dwa lata temu powróciła do Varius Manx. Szczupła, zgrabana i uśmiechnięta, za każdym razem serwuje nam bardzo odważne stroje. Odkryte ramiona, brzuch, czy plecy to dla niej nic strasznego. Zdarza się nawet, że wokalistka, eksponując swoje długie i zgrabne nogi, pod bardzo wycięte suknie nie wkłada bielizny.

Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej

Kasia zaprezentowała się na Instagramie w białej sukni. Czyżby marzył jej się ślub? Wiele wskazuje na to, że takowego nigdy nie miała. Przez lata była związana z muzykiem Radkiem Łuką, który jest ojcem jej 16-letniego syna Fryderyka, ale ślubem para nigdy się nie pochwaliła.

Kasia nigdy o Radku nie mówiła per „mój mąż”, tylko „mój partner”. Wokalistka jest bardzo konsekwentna w nieudzielaniu wywiadów prywatnych, dlatego niewiele wiadomo o jej życiu pozascenicznym. Jedno jest pewnie, z ojcem swojego dziecka rozstała się kilka lat temu. Wiadomo tylko, że ma nowego partnera, a z poprzednim jest w dobrych relacjach.

Każda decyzja dotycząca milowego kroku w życiu jest trudna i ważna. Ja zawsze bałam się zmian, ale później, wchodząc na nowy etap, dowiadywałam się, że może być tak samo dobrze albo i lepiej. Jestem zwolenniczką wychodzenia z kręgu przyzwyczajeń, ze swojej strefy komfortu – powiedziała o rozstaniu z  Radkiem w wywiadzie w Vivie.

Czy Kasia Stankiewicz planuje ślub?

Jak widać, rozstanie dobrze Kasi zrobiło. Dziś znów jest kobietą pewną siebie, która świetnie wygląda. I znów odnosi sukcesy z grupą Varius Manx. Nie wiadomo jednak czy Kasia stanie kiedyś przed ołtarzem w białej sukni, ale wiadomo, że w takiej kreacji będzie ją można zobaczyć w sylwestra 2019 w Nowym Sączu.

Ubierzcie się ciepło, albo bardzo ciepło i przybywajcie do Nowego Sącza, bo tam będziemy witać z Wami Nowy Rok!
A żeby rok to był zacny, dobrze będzie przywitać go dobrą muzyką! – zaprasza na koncert wokalistka.


Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej

Kasia Stankiewicz w sukni ślubnej

Kasia Stankiewicz – Sopot 2019 Top of the Top

Kasia Stankiewicz – Sopot 2019 Top of the Top

Kasia Stankiewicz - Opole 2016

Kasia Stankiewicz - Opole 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×