Szukaj

Kasia Stankiewicz poszła do „PnŚ” i odpowiedziała Annie Musze na krytykę w „DDD”. Nie przebierała w słowach

Kasia Stankiewicz odpadła z Dance Dance Dance. W Pytaniu na śniadanie skomentowała swoją porażkę i odpowiedziała Annie Musze na krytykę. W ostrych słowach podsumowała to, co działo się w show Dwójki.

Anna Mucha, Kasia Stankiewicz

Anna Mucha, Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz do programu Dance Dance Dance przyszła wraz z siostrą Anią. Jej każdy występ – czy to solo, czy w duecie – spotykał się z dużą kontrowersją ze strony jurorki, Anny Muchy, która oceniając dziewczyny, nie pozostawiała na nich suchej nitki. Już komentując ich pierwszy występ, stwierdziła, że Kasia zbyt mocno dystansuje się do programu, przez co nie prezentuje tanecznych umiejętności na takim poziomie jakby mogła. W drugim odcinku także nie obyło się bez kąśliwości.

Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu… Pomyślałam sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek – zaczęła Anna Mucha.

– Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam – dodała po chwili podśpiewując Ona tańczy dla mnie zespołu Weekend.

Kasia wykazała się sporą cierpliwością, ze spokojem wysłuchała tych słów i nie chcąc wdawać się w zbędne dyskusje, oczekiwała na werdykt. Wraz z siostrą zdobyła w sumie 20 punktów. Jej występy nie były wystarczające na tyle, aby pozostać w programie i pożegnała się z nim już w drugim odcinku.

Kasia Stankiewicz zachwycona porażką

Jak zareagowała Kasia na wieść o tym, że odpada? Okazuje się, że swoim zachowaniem zaskoczyła wszystkich, łącznie z Anną Muchą. Oczywiście aktorka nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała jej zachowania. Odniosła się do reakcji Stankiewicz w kilku słowach, w których nie kryła tego, że jest jej przykro:

Widziałaś co robiła? Nie kumam tego. Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów.

Pytanie na śniadanie: Kasia Stankiewicz odpowiedziała na krytykę Anny Muchy

Dziś Kasia i Ania gościły w porannym programie Pytanie na Śniadanie i to tam właśnie wokalistka zdradziła, dlaczego jej reakcja była taka, a nie inna. Okazuje się, że bardzo ucieszyła ją wiadomość o przegranej i końcu rozgrywek, gdyż jest już bardzo zmęczona tym wszystkim.

W rozmowie z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym mówiła z rozgoryczeniem, że odebrano jej chęć nauczenia się czegoś nowego. A taki właśnie miała zamiar decydując się na udział w Dance Dance Dance. Odebrano jej także możliwość przeżycia fantastycznej przygody.

Moja szczera chęć uczenia się czegoś, przeżycia fajnej przygody – nie bez znaczenia był też wątek charytatywny, została mi szybko odebrana i jakby stałam się obiektem jednoosobowego tandetnego show, które nie zasługuje nawet na ripostę – powiedziała ostro Kasia Stankiewicz.

Mimo że nie powiedziała niczego wprost, to można domyślić się, że powyższe słowa skierowane zostały w stronę jednego z jurorów. To właśnie między paniami Anną i Kasią padały największe iskry.


Kasia Stankiewicz w Dance Dance Dance

Kasia Stankiewicz w Dance Dance Dance

Kasia Stankiewicz w Dance Dance Dance

Kasia Stankiewicz w Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 2 - Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z programu

Dance Dance Dance 2 - Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z programu

Dodaj komentarz

 • Aleksandra32 pisze:

  Ania Mucha jest soba i gdzieś na waszą krytykę I prawidłowo byle do przodu.

 • RudaGość pisze:

  Zmiencie zeby zamiast Muchy byl Ktos kto naprawde sie troche zna na tancu

 • Pola pisze:

  No niestety ,Ania ma straszne kompleksy,wiec w ten sposób chce je zrekompesowac,ponizajac innych.Kasia ładnie spiewa,jest naturalna,zgrabna a Ania co ma?Zrobione cycki.Oprocz tego nic..no to czym moze zainponowac?Kasia głowa do gory,jestes fantastyczna ,nikomu nic nie musisz udowadniac.

 • Gość pisze:

  Pani Mucha nigdy nie budziła mojej sympatii, pani Kasia tak

 • ewa pisze:

  Uprzejmie proszę o zmianę Pani Muchy na inną jurorkę – ta Pani jest bardzo żenującą osobą.

 • ewa pisze:

  Anna Mucha – po co pchałaś się do tego programu i teraz zbierasz same przykre uwagi. po co – nie mogłaś zorganizować sobie innego zajęcia ?? Teraz jesteś na widelcu i wstyd przynosisz i sobie i rodzinie i znajomym. Wiele prawdy w tych komentarzach- tak wiele prawdy. Piszę do nowego prezesa o zmianę w tej Komisji.

 • Anonim pisze:

  Anna Mucha – po co pchałaś się do tego programu i teraz zbierasz same przykre uwagi. po co – nie mogłaś zorganizować sobie innego zajęcia ?? Teraz jesteś na widelcu i wstyd przynosisz i sobie i rodzinie i znajomym. Wiele prawdy w tych komentarzach- tak wiele prawdy. Piszę do nowego prezesa o zmianę w tej Komisji.

  • Iwa pisze:

   Z muchy zrobił się już taki wredny babon.. i jeszcze ten przesadzony makijaż i strój, straciła młodzieńcza świeżość i zostało to co nieciekawe .. na miejscu Kaski tez nie dałabym się poniżać jakiejś zakompleksionej babie która przez chwile jest gdzieś jurorem

 • GośćAlenka pisze:

  Wracaj na kupe

 • Alenka pisze:

  A co to za okropny owad wracaj na swoja kupe

 • prawda pisze:

  Mucha to dno

 • prawda pisze:

  Mucha to dno nie będę przez nią oglądać to znak Byka zawistny uparty wrrr

 • Witek pisze:

  Ale ta mucha zrobila sie stara na twarzy …

 • Babcia pisze:

  Biedna wrażliwa Kasia. Coś ostatnio nie wiedzie się jej na żadnej płaszczyźnie.Panienka na ziarenku grochu????????????

 • Gość pisze:

  Anka się postarzała, cycki wywaliła… Zazdrośnica… Kasia SUPER 🙂

 • Widzowie pisze:

  Brawo Pani Kasiu że nie zniżyła się Pani do jej poziomu. Brawo ma Pani klasę.

 • Gość pisze:

  Nazwisko adekwatne do osoby!!!! Bardzo miernej osoby!!! Skąd ona tam spadła!!! Jakaż z niej znawczyni tańca!! Jak każde muszysko obsrywa wszystko!!!

 • Gość pisze:

  Dokladnie jej wypowiedzi sa na jej poziomie wiec co tu sie mozna innego po niej spodziewać.. W jury zasiadla i wielka gwiazde zgrywa a w gruncie rzeczy pasowalaby najlepiej z dala od ludzi by krytykowala zwierzeta bo do niczego innego sie nie nadaje! „Gwiazda” ze spalonego teatru!

 • Goś pisze:

  Mucha to chytra babsko jest bardzo arogacka brak jest kultury wrodzonej a nabyta wchodzi sloma z buta

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×