Katarzyna Stankiewicz jest zakochana! Kim jest jej partner?

Katarzyna Stankiewicz jest zakochana

Ostatni rok należy zdecydowanie do Kasi Stankiewicz. Wokalistka, która w ciągu ostatnich lat nie była aktywna w polskim show-biznesie, postanowiła o sobie przypomnieć. Gwiazda nie dość że wyruszyła w trasę koncertową wraz z Varius Manx, z którym była w przeszłości związana, to jeszcze wzięła udział w 5. edycji Tańca z Gwiazdami.

Okazuje się, że nie piosenkarka może cieszyć się dobrą passą nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Jak czytamy w Fakcie Kasia jest zakochana! Jej życie uczuciowe od lat owiane jest tajemnicą, a niektórzy podejrzewali artystkę nawet o to, że ta jest lesbijką! Tym razem prawda wyszła na jaw.

Kasia jest zakochana, ale mocno pilnuje, by nie stało się to tematem plotek. Jej partner pracuje w branży , jest jednym z kierowników ekipy technicznej, z którą Kasia pracuje. Ale nie towarzyszy jej na imprezach, nie obnoszą się ze swoim uczuciem. Ten związek to taka wisienka na torcie, bo ten rok jest dla niej bardzo udany dzięki powrotowi do Varius Manx i udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami”- zdradza informator

Przypomnijmy, że w 2006 roku piosenkarka rozstała się z producentem Radkiem Łuką, z którym ma 12-letniego syna Fryderyka.

Czy tym razem udało jej się znaleźć prawdziwe szczęście u boku nowego mężczyzny? Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Kasia Stankiewicz i Varius Manx nagrali razem piosenkę

Kasia Stankiewicz jest zakochana

Kasia Stankiewicz jest zakochana

Kasia Stankiewicz jest zakochana

Kasia Stankiewicz jest zakochanawiosna/lato 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×