Szukaj

Kasia Stankiewicz pokazała, jak cierpi dla urody podczas zabiegu. Trzecie zdjęcie najlepsze

Kasia Stankiewicz cierpi podczas zabiegu

Kasia Stankiewicz cierpi podczas zabiegu

Kasia Stankiewicz od dawna zachwyca talentem wokalnym. Po kilku latach kariery solowej powróciła do zespołu Varius Manx, z którym znowu jest na fali. Ale Kasi nie tylko chce się słuchać, chce się też na nią patrzeć. I to nawet, gdy… cierpi.

Kasia Stankiewicz zaczęła karierę bardzo wcześnie. Jako młoda, nieopierzona dziewczyna została rzucona w wielki świat i wielką karierę. Orła cień, to jej mega przebój, który zna chyba każdy. Koncerty, uwielbienie fanów, pieniądze. To wszystko może przewrócić w głowie. A kiedy już przewróci, to bardzo ciężko taką głowę ustawić z powrotem w pionie. Z perspektywy lat trzeba przyznać, że Kasia z tamtego zamętu wyszła obronną ręką. Dziś prezentuje się jeszcze bardziej olśniewająco, niż na początku kariery.

Kasia Stankiewicz cierpi podczas zabiegu

Oczywiście, wygląd za milion dolarów nie robi się sam, o czym Kasia doskonale wie. Ba, z rozbrajającą szczerością przyznaje się do zabiegów upiększających w jednej z łódzkich klinik. Czy ta szczerość jest wynikiem stosownego rabatu? W to nie będziemy wnikać. Faktem jest, że na swoim Instagramie Kasia poleca nawet konkretne zabiegi.

Dziś mój ulubiony zabieg SECRET RF. Ulubiony nie dlatego, że nie boli bo jednak jakieś odczucia temu towarzyszą, lecz dlatego, że lubię widzieć efekt zdrowej i zadbanej skóry niemal odrazu. SECRET RF napina skórę, redukuje blizny, wygładza, wyrównuje koloryt. Generalnie można powiedzieć, że robi mi to samo co muzyka, utrzymuje w młodości. – pisała Kasia tuż przed lockdownem w związku z pandemią.

Teraz, w związku z poluzowaniem ograniczeń Kasia wybrała się znowu do ulubionej kliniki na zabiegi upiększające.

Co przerwa od działań robi z ludźmi prezentuje fot.1.
Nie ma to jak z domowych pieleszy wpaść prosto w ręce Pani Doktor. (…)
Człowiek od razu czuje, że żyje. „Czuje” to adekwatne słowo. ????” – zawiadomiła Kasia wrzucając serię trzech zdjęć.

Na fotografiach widzimy Kasię na łóżku zabiegowym. Zarówno gwiazda, jak i jej pani doktor, mają na oczach ochronne okulary. Kasia owinięta tylko białym ręcznikiem i bez makijażu wygląda fantastycznie. I ewidentnie dopisuje jej dobry humor, co szczególnie widać na zdjęciu numer 3. Bo jak cierpieć dla urody, to z uśmiechem. Zgodzicie się?


Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×