Szukaj

Piękna Kasia Sowińska ścięła włosy! Jej fani ledwo ją rozpoznali!

Kasia Sowińska metamorfoza, krótkie włosy

Kasia Sowińska metamorfoza, krótkie włosy

Kasia Sowińska obcięła włosy

Kasia Sowińska przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała zdjęcie na którym ma krótkie włosy. Przy okazji zapowiedział pracę nad nowym projektem.

Kasia Sowińska swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w teatrze Studio Buffo w Warszawie, a następnie w Krakowskim Teatrze Variété. Po występach przed dużą publicznością Kasia dwa razy się rozebrała, a swoje zmysłowe wdzięki zaprezentowała na okładkach magazynu Playboy. Sowińska oprócz zjawiskowej urody i pięknych włosów słynie także z oryginalnego niskiego głosu, który docenili producenci z Ameryki Południowej zapraszając ją do chórku na trasę koncertową Luisa Miguela.

Przełomem w jej karierze był udział w drugiej edycji programu muzycznego telewizji Polsat Jak oni śpiewają?. Obecnie fani zmysłowej gwiazdy mogą śledzić jej losy w popularnym serialu Pierwsza miłość. To jednak nie koniec sukcesów Sowińskiej. Kasia pochwaliła się na swoim profilu kolejną zmianą w życiuwłaśnie dostała nową rolę:

Właśnie skończyłam czytać nowy scenariusz … Nowa rola … wiele miesięcy przygotowań przede mną … Czuje się jak największa szczęściara ponieważ czasami nie mogę w to uwierzyć, że mogę robić to co Kocham robić najbardziej … w życiu Naprawdę nie ma Nic na skróty o czym przekonałam się wielokrotnie. Trzeba zawalczyć o Marzenia cierpliwie i wierzyć, że to tylko kwestia czasu kiedy sami je spełnimy – napisała wyraźnie podekscytowana Kasia.

Na potrzeby nowego wyzwania zawodowego Kasia skróciła swoje długie piękne włosy. Fani byli oczarowani nową odsłoną swojej idolki. Internauci wkleili sporo miłych komentarzy pod jej adresem:

  • Zjawiskowa jak zawsze
  • Pięknie! powodzenia Sowciu!
  • Brawo Kasia! Powodzenia
  • Trzymam mocno kciuki
  • Przepięknie zjawiskowo

Jak wam się podoba Kasia Sowińska w krótkich włosach?

Gwiazdy na premierze filmu „Juliusz”: Kasia Sowińska, Piotr Stramowski, Magdalena Lamparska

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Przystojny gwiazdor serialowy zmienia dziewczyny jak rękawiczki! Skradł serce Kasi Sowińskiej, a na boku kręci z atrakcyjną policjantką!


Kasia Sowińska obcięła swoje długie włosy

Kasia Sowińska obcięła swoje długie włosy

Kasia Sowińska w szpitalu

Kasia Sowińska w szpitalu

Katarzyna Sowińska ma nowego chłopaka, to Bartek Piekarski

Katarzyna Sowińska ma nowego chłopaka, to Bartek Piekarski

×