49-letnia Kasia Sokołowska w DDTVN rozgadała się na temat późnego macierzyństwa. Zdradziła także imiona syna

Kasia Sokołowska w DDTVN

Kasia Sokołowska w DDTVN

Katarzyna Sokołowska była gościem sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce opowiedziała o ciąży i macierzyństwie. Potwierdziła imię synka.

Katarzyna Sokołowska 18 lipca została po raz pierwszy mamą. 49-latka z tej okazji pojawiła się w Dzień Dobry TVN i udzieliła wywiadu o tym, jak odnajduje się w nowej roli i jak czuła się w czasie ciąży. Potwierdziła także imiona synka.

Kasia Sokołowska w Dzień Dobry TVN o ciąży i macierzyństwie

Kasia Sokołowska w sobotę zasiadła na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedziała Agnieszce Woźniak-Starak i Ewie Drzyzdze o ciąży oraz o tym, jak odnajduje się w roli mamy.

Nie jest tajemnicą, że jurorka Top Model od dawna starała się o dziecko, więc późne macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą.

Opowiedziała także o czasie oczekiwania na malucha, który okazał się być dla niej pięknym okresem, który bardzo szybko minął.

Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat.

Marcin Tyszka wcześniej wygadał się i ogłosił, jak Kasia nazwała syna, to teraz oficjalnie potwierdziła imiona chłopca.

Nie sądziłam, że Marcin będzie ojcem chrzestnym tego imienia i od niego to wyjdzie. Faktycznie mój mały synek ma na imię Iwo Lew.

Sokołowska odniosła się także do krytycznych uwag pod swoim adresem. Dostała mnóstwo przykrych wiadomości od innych kobiet:

Bycie matką jest czymś bardzo odpowiedzialnym, jeśli ktoś podchodzi do tego odpowiedzialnie, to naprawdę wie, co robi. Cieszmy się szczęściem innych. Taki mam apel, żebyśmy nie wypowiadali pochopnie słów. Słowa mają moc. My, ludzie mediów, radzimy sobie […] z tymi komentarzami. Natomiast jest całe grono kobiet, które to przeżywają, te negatywne rzeczy.

Świeżo upieczonej mamie jeszcze raz gratulujemy. Zdjęcia z dzisiejszej wizyty w Dzień Dobry TVN w galerii.


Kasia Sokołowska w DDTVN

Kasia Sokołowska w DDTVN

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×