Szukaj

47-letnia Kasia Sokołowska dodała fotki w bikini i zakasowała finalistki „Top Model”! Ma ciało perfekcyjne

Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Internauci są zachwyceni. Uważają, że jurorka Top Model świetnie sprawdziłaby się w roli modelki.

Kasia Sokołowska od lat jest związana ze światem mody. Po ukończeniu liceum wybrała Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Tam studiowała reżyserię i aktorstwo. W kolejnych latach kształciła się w dziedzinach kulturoznawstwa oraz dziennikarstwa. Później zajęła się reżyserowaniem pokazów mody.

Sokołowska zyskała popularność w 2013 roku. To właśnie wtedy dołączyła do jury polskiej edycji programu Top Model. Cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy interesują się nie tylko jej zawodowymi projektami, ale także życiem prywatnym.

Kasia od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Arturem Kozieją. Mężczyzna wiele lat spędził w Londynie zajmując się dużymi inwestycjami. Jurorka Top Model bardzo rzadko wypowiada się na temat swojego ukochanego. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o pierwszej randce ze swoim partnerem:

Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło – powiedziała Kasia.

Kasia Sokołowska pochwaliła się nową sesją. Internauci są zachwyceni

Kasia Sokołowska stara się regularnie publikować nowe wpisy w mediach społecznościowych. W sobotę na Instagramie pochwaliła się zdjęciami zrobionymi podczas słonecznych wakacji, na które wybrała się jakiś czas temu.

47-letnia jurorka Top Model pozuje w bikini, chwali się szczupłą sylwetką. Ma długie, smukłe nogi, a także płaski brzuch.

Gwiazda w opisie zdradziła, że przydałoby się jej trochę słońca:

Myśl poranna: ale potrzebuję słońca!!! I podróży… Pięknego i słonecznego weekendu Wam życzę.

Internauci są zachwyceni figurą 47-latki. Piszą, że wygląda ona doskonale. W ich ocenie świetnie sprawdziłaby się przed obiektywami fotografów:

 • Piękniejsza od Top Model razem wziętych. Świetnie Pani wygląda.
 • Pięknie Pani wygląda. Ale figura, wow.
 • Kochana, występujesz w „Top Model” po niewłaściwej stronie stołu!

Jak podaje Wikipedia, Kasia Sokołowska w czasie studiów pracowała jak modelka.


Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska w bikini

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ha ha w punkt.. Pani Kasiu piesek nie da tyle dumy i radości trosk i wzruszeń co dziecko i macierzyństwo. Choćby nie wiem jak pięknie sfotografowany jeszcze bardziej oryginalnym wdzianku. Podróże i zamieszczanie zdjęć hm i co z tego jak dom pusty bez dzieci. Wiem co piszę bo walczyłam długo o yo by mieć dzieci. A po dzieciach o powrót do wagi. Ale udało się

 • Gość pisze:

  Tak to jest jak zamiast dzieci ma sie pieska , cialo idealne ,,,

  • Gość pisze:

   Bzdura, aktywność fizyczna, dieta i posiadanie dziecka nie wykluczają mega sylwetki

  • Gość pisze:

   No nie bzdura jak to ktoś pisze …. to geny, choroby autoimmunologiczne, również ciało po ciąży to ciało po ciąży…..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×