Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy synka. Ivo Lew rozczula w butkach wykonanych specjalnie dla niego

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska pochwaliła się nowymi zdjęciami Ivo Lwa. Jej synek ma już 8 miesięcy! Jak wygląda?

Kasia Sokołowska to ceniona reżyserka pokazów mody, która Polacy poznali dzięki Top Model, a o której zrobiło się bardzo głośno, kiedy w wieku 49 lat ogłosiła, że jest w ciąży. Zrobiła to w lipcu ubiegłego roku. Urodziła syna Iwo Lwa.

Przed porodem udzieliła kilku wywiadów i mówiła o tym, że czuje się świetnie i lepiej niż wskazuje na to metryka.

Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna – opowiedziała w Twoim Stylu.

Sokołowska skorzystała z procedury in vitro. Wszystko przez to, że wcześniej utraciła naturalną ciążę, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Właśnie mija osiem miesięcy, odkąd Iwo jest na świecie. Sokołowska ten moment celebruje nowymi zdjęciami chłopca na Instagramie.

Synek Kasi Sokołowskiej skończył 8 miesięcy

Kasia Sokołowska, dopiero gdy jej synek skończył 4 miesiące, zdecydowała się pokazać twarz maluszka, a teraz, na bieżąco publikuje kolejne zdjęcia Ivo Lwa. Chłopiec rośnie zdrowo i jest wielką radością rodziców i właśnie skończył 8 miesięcy. Dumna mama nie omieszkała uczcić tego dnia nowymi zdjęciami dziecka.

Wzruszona napisała, że podczas baby shower dostała w prezencie butki dla synka, a już teraz może je mu nałożyć. Na opublikowanych kadrach widać stópki Ivo obute w piękne mokasyny, które powstały specjalnie dla niego.

8 miesięcy. Kiedy na Baby Shower dostałam buciki dla Ivo, trudno mi było sobie wyobrazić moment, gdy je mu założę. Nie sądziłam, że czas płynie tak szybko. @kamiladudzic @karlkazienko dziękuję za ten trud przygotowania tych przesłodkich mokasynków , i to w trzech kolorach, specjalnie dla nas. Wyczekały się osiem miesięcy. Aż i tylko – napisała.

Pod postem same ochy i achy. Mały Ivo Lew zdecydowanie skradł serca internautów. Rośnie nam prawdziwa gwiazda Instagrama. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Kasia Sokołowska skończyła 50 lat

Pod koniec lutego Kasia Sokołowska skończyła 50 lat, a swoje urodziny obchodziła na tropikalnych wakacjach. Pokazała się w kostiumie kąpielowym i zrobiła furorę.

50! – podpisała krótko.

Pod urodzinowymi zdjęciami Kasi nie brakuje komplementów. Po powrocie do Polski postanowiła zaprosić przyjaciół i razem z nimi świętować swój jubileusz. Na imprezie jurorki Top Model nie zabrakło gwiazd. Wśród gości byli między innymi: Lara Gessler, czy Robert Kupisz.


Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Kasia Sokołowska celebruje 8 miesięcy syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×