Kasia Sokołowska pół roku po narodzinach synka zaskoczyła kolejną radosną nowiną. Gratulacjom nie ma końca

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska prowadzi konto na Instagramie, na których chętnie dzieli się ważnymi momentami. Pół roku po tym, jak na świat przyszedł jej synek zaskoczyła kolejnymi dobrymi wieściami. Fani ruszyli z gratulacjami. 

Kasia Sokołowska zyskała popularność dzięki programowi Top Model. Niemal od samego początku wciela się tam w jedną z jurorek, a to właśnie przed opinią reżyserki pokazów mody uczestnicy talent show drżą najbardziej. Nie raz pokazała, że ma wobec nich spore wymagania. Zawsze stawia na szczerość i zdecydowanie za to pokochali ją także widzowie.

W przypadku Kasi kariera poszła w parze z udanym życiem prywatnym. Sześć miesięcy temu razem ze swoim wieloletnim partnerem Arturem Kozieją doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich synek Ivo Lew.

Od samego początku nieco kontrowersji wzbudzał jej wiek. O ciąży poinformowała bowiem, mając 48 lat. Wiadomo jednak, że od dawna starała się o to, żeby zostać mamą, a chłopiec jest cudem i spełnieniem jej marzeń.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Kasia Sokołowska świętuje rocznicę związku

Kasia i jej partner natychmiast odnaleźli się w roli rodziców. Zakochani poświęcają maluszkowi każdą chwilę i chociaż gwiazda Top Model błyskawicznie wróciła do pracy, to znacznie ograniczyła bywanie na salonach. Teraz skupia się przede wszystkim na małym Iwo, ale nie zapomina też o pielęgnowaniu relacji z ukochanym. Właśnie pochwaliła się w sieci kolejną fantastyczną chwilą.

Specjalistka od pokazów mody i jej partner świętowali hucznie rocznicę związku. Są razem już 6 lat i postanowili podzielić się swoim wielkim szczęściem w social mediach.

6 lat razem. Ostatni rok bezcenny – napisała.

Pod wspólnymi zdjęciami pary pojawiło się mnóstwo gratulacji nie tylko od fanów, ale też przyjaciół z show-biznesu.

Kochani, cudownej rocznicy! Szampańskiego świętowania! Całujemy Was mocno z Markiem i bardzo już za Wami tęsknimy – napisała Kinga Rusin.

Nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do wszystkich miłych słów. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×