Kasia Sokołowska na wakacjach z dzieckiem i partnerem. Rozczulające zdjęcie ojca z synem. Piękne!

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska z synem i partnerem przebywa na zagranicznych wakacjach. Podzieliła się rodzinnymi zdjęciami i rozczuliła internautów. Co pokazała?

Katarzyna Sokołowska, 49-letnia jurorka Top Model, została mamą 18 lipca. Wówczas na świat przyszedł jej synek. Dla reżyserki pokazów mody jest to spełnieniem marzeń, bo czekała na dziecko bardzo długo.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Ciąża okazała się być dla cudnym czasem:

Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat.

Kasia Sokołowska już zdążyła pochwalić się pierwszym zdjęciem swojego syna, ale też pojawić się na ściance. Zjawiła się na konferencji prasowej Top Model. Od kilku dni razem z małym Iwo Lwem i jego tatą, partnerem, Arturem Kozieją przebywają na zagranicznych wakacjach. Zdjęcia rodziny zachwycają.

Kasia Sokołowska pokazała synka i partnera. Zdjęcia z wakacji

Kasia Sokołowska związała się z Arturem Kozieją, biznesmenem, przedsiębiorcą i inwestorem. Mężczyzna ukończył Akademię Dyplomatyczną w Pekinie, a także zdobył tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania w Filadelfii. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Londynu, gdzie przez 20 lat zajmował się bankowością inwestycyjną. W 2017 roku zmienił branżę bankową na hotelarstwo. Aktualnie piastuje stanowisko prezesa zarządu Europlan oraz jest właścicielem kilku luksusowych hoteli.

Biegle posługuje się czterema językami: polskim, angielskim, rosyjskim i chińskim. Jest ojcem 19-letnich bliźniaczek – Julii i Victorii. Kozieja kilka lat temu w jednym z wywiadów przyznał, że nie był pewny, czy Kasia znajdzie wspólny język z jego córkami. Jak się okazało, niepotrzebnie.

Teraz Kasia i Artur doczekali się wspólnego dziecka. Na świecie pojawił się Iwo Lew. Dumni rodzice zabrali malucha na zagraniczne wakacje. Na najnowszych zdjęciach pochwalili się wspólnymi chwilami.

Dzień Chłopaka obchodzimy teraz cały rok #ivo #artur #myboys #puderikurz #powderanddust #kasiabezobcasów – napisała Sokołowska.

Fotografie skradły serca internautów. Nic dziwnego, bo są piękne, a szczególnie rozczulające jest zdjęcie taty i synka. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×