Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej. Piękne ujęcia gwiazdy z dużym brzuszkiem

Kasia Sokołowska na niepublikowanych zdjęciach

Kasia Sokołowska na niepublikowanych zdjęciach

Kasia Sokołowska sięgnęła do domowego albumu i podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie niepublikowanymi do tej pory zdjęciami z sesji ciążowej. Jak wyglądała?

Katarzyna Sokołowska 18 lipca została po raz pierwszy mamą. Późne macierzyństwo jest dla 49-latki spełnieniem marzeń, a gwiazda czekała na dziecko bardzo długo.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Ciąża okazała się być dla niej pięknym okresem:

Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat.

Najlepszym dowodem na to są zdjęcia, po które właśnie sięgnęła Sokołowska. Podzieliła się na Instagramie niepublikowanymi kadrami z sesji ciążowej.

Kasia Sokołowska na niepublikowanych zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska już zdążyła pochwalić się pierwszym zdjęciem swojego syna, ale też pojawić się na ściance. Zjawiła się na konferencji prasowej Top Model. Zachwyciła nie tylko energią, ale przede wszystkim figurą.

Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Myślę, że to jest kwestia tego światła, które ze mnie płynie. Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu. Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń – powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zapewne pomaga w tym wszystkim szczęście, które do życia Kasi wniósł synek. Gwiazda właśnie podzieliła się zdjęciami z okresu oczekiwania na Iwo.

Niepublikowane. Piękny czas – napisała.

Sesja jest zjawiskowa, a Sokołowska prezentuje się przepięknie w białej sukni. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Kasia Sokołowska na niepublikowanych dotąd zdjęciach z sesji ciążowej

Komentarze

 • GośćBa pisze:

  Z komentarzy wylewa się jad. Polacy to złośliwy i zazdrosny na naród. Ładnie Pani Kasia wygląda. Nie masz dzieci krytyka, urodzisz – krytyka. Przeciętny Polak to specjalista od życia innych.

  • Gość pisze:

   Racja. Ciągle coś nie pasuje. Nie tylko w tym przypadku. Masz dzieci-źle, nie masz- źle, jesteś naturalna-źle, masz botoks też źle, masz chłopaka – źle, masz dziewczynę – źle, pokażesz goły brzuch – źle, nie pokażesz – źle. Ciągła niekonstruktywna krytyka, pełna oskarżeń, półprawd, domysłów, informacji wyssanych z palca. Ludzie żyjcie swoim życiem i dajcie żyć innym. Zajmijcie się sobą, swoimi „idealnymi” rodzinami, sprawami, problemami. Przecież życie jest takie krótkie i nie warto marnotrawić go na „opluwanie” innych z każdego powodu.

  • Gość Ada pisze:

   Masz rację ty piszesz a trolle lepiej wiedzą do debili nic nie dociera oni wiedzą lepiej i tylko patrzą z której strony przypieprzyc

  • 111112 pisze:

   Widzisz ile ma lat 49 ładna nie jest ciąża pewno in vitro lub surogatka . ale się znasz gratulacje

 • Gość pisze:

  Wątpliwa ta ciąża. Stara baba w ciąży tak nie wygląda. Kłamstwo

 • 123 pisze:

  Niektórzy twierdzą że to tylko przedstawienie a urodziła dla niej inna kobieta. Swoją drogą buzia się zmienia w czasie ciąży a u niej w ogóle

  • Ble pisze:

   A ta ciążę na na tym zdjęciu stopy widać. Fajne.

  • Gość pisze:

   U mnie się brzuch zmienił ( i to nie bardzo)-buzia wcale. Poza tym ludzie piszący złośliwe komentarze – ogarnijcie się, przecież aż przykro to czytać

 • Gość pisze:

  Pięknie, bez gołego brzucha da się drogie celebryty uczcie się od Kasi.

 • Gość pisze:

  Ja tu ciąży nie widzę🤔🤔

 • Gość pisze:

  patrząc na wszystkie zdjęcia widać wyraźnie ze to ściema, Surogatka byla na bank

  • Gość pisze:

   Ściema bo…?

  • Gość pisze:

   Niby dziewiąty miesiąc, upał , a tu zero opuchniętych nóg, pierścionki na palcach, delikatne rysy twarzy. No cóż, raczej w ciąży nie była, ale dziecko pewnie pokocha.

  • Gośćmm pisze:

   No po tej „sesji” to też tak myślę. Trzeba być wyjątkowo dennym, żeby się z tym tak obnosić. Za dużo zainwestowała w ciało i widocznie nie chciała tego psuć ciążą…

 • Ja pisze:

  Złośliwość kobieca jest okrutna szczególnie tych dla których zajście w ciążę jest jak pstryknięcie jeżeli natura pozwala urodzić potomstwo to wiek nie ma znaczenia przyjemnie jest patrzeć na zadbana „starorodke” niż na zaniedbana młoda przyszła mame

 • Maryskakicha pisze:

  Menopauza haluksy i późna ciąża niedobre połączenie….I po co ona te foty wrzuca…myśli że wszyscy będą piali z zachwytu…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×