Szukaj

Seksowna gwiazda Top Model rozebrała się dla Playboya! Jej naga sesja rozpaliła cały internet! Co za foty!

Gwiazda „Top Model” Kasia Smolińska rozebrała się dla "Playboya". Uczestniczka telewizyjnego show TVN zdobi okładkę najnowszego wydania magazynu dla panów. Takich zdjęć nigdy wcześniej nie miała!

Kasia Smolińska swoją medialną popularność zyskała dzięki udziałowi w show TVN – Top Model.  Atrakcyjna i niebywale zgrabna modelka pojawiła się bowiem w pierwszej edycji programu w 2010 roku, wówczas zajęła czwarte miejsce. Udział w modowym show otworzył Kasi drzwi do upragnionej kariery w modellingu. Smolińska od lat regularnie pojawia się na wybiegach modowych, uczestniczy także w wielu sesjach zdjęciowych. Kasia wspominała w wywiadach, że studiowała socjologię i prawo, jednak zawsze marzyła o pracy w mediach. W 2017 roku zmysłowa celebrytka wzięła ślub z Karolem Borkowskim. 

Okazuje się, że walory gorącej Kasi zostały docenione również przez  redakcję magazynu dla panów – Playboy. Smolińska otrzymała bowiem propozycję rozbieranej sesji. Modelka natychmiast podpisała kontrakt, zatem jej nagie zdjęcia zdobią sierpniowy numer magazynu. Niestety rozebrana Kasia nie znalazła się jeszcze na okładce czasopisma, jest nią Nicole Gregorczuk – jednak seria jej rozebranych fotek pojawiła się wewnątrz gazety.

Informacją o ognistej sesji Katarzyny  pochwalił się na Instagramie fotograf Miron Chomacki.

Zobaczcie jak się zaprezentowała Kasia nago

 

Co się dzieje z uczestniczką pierwszej edycji Top Model?

Pamiętacie jeszcze Katarzynę Smolińską z “Top Model”? Teraz będzie o niej głośno [zdjęcia]


Czy oglądasz Top Model?

×