Katarzyna Skrzynecka z brodą! Teraz jej twarz brzmi bardzo znajomo!

Kasia Skrzynecka pokazała zdewastowany grób matki

Kasia Skrzynecka pokazała zdewastowany grób matki

Katarzyna Skrzynecka z brodą

Katarzyna Skrzynecka od dawna jest piękną twarzą Polsatu. Aktorka od kilku sezonów zasiada za stołem jurorskim w popularnym show muzycznym Twoja twarz brzmi znajomo. Zatem nikogo nie dziwi fakt, że gwiazda jest bohaterką najnowszego spotu reklamowego stacji. Jest to jednak spot szczególny, bo świąteczny, z którego dochód jest przeznaczony w szczytnym celu fundacyjnym.

Kasia pochwaliła się projektem, w którym wcieliła się w postać świętego Mikołaja. Aktorka jest w tradycyjnej mikołajowej czerwonej czapce, ale przede wszystkim ma doklejoną białą brodę i wąsy! W takim wesołym stroju gwiazda zaprasza swoich fanów do oglądania mikołajowego bloku reklamowego, z którego dochód będzie przeznaczony na ratowanie zdrowia chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat.

Z całą pewnością dla widoku Kasi Skrzyneckiej z brodą widzowie włączą swoje telewizory. Jesteśmy ciekawi, czy córeczka aktorki pozna swoją mamę ukrytą w tym świątecznym przebraniu.

Chcielibyście gościć w swoim domu takiego atrakcyjnego polskiego Mikołaja?

View this post on Instagram

TO JUŻ DZISIAJ !!! POLSAT godz 18:45 ❤ Każdy może zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM???????????? – wyjątkowy spot POLSATu ???? MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY ???? Dochód z emitowanych reklam przekazany zostanie na ratowanie zdrowia chorym dzieciom ❤ Wy również możecie zostać SWIĘTYM MIKOŁAJEM! Dziś o 18:45. Nie musicie wychodzić z domów. Wystaczy, że wtedy włączycie Polsat i obejrzycie Mikołajkowy Blok Reklamowy. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie chorych dzieci – podopiecznych Fundacji Polsat. #ToProstyGest #OglądajcieIPomagajcie #mikołajkowyblokreklamowy #fundacjapolsat #polsat #polsatofficial #polsatcafeofficial #twojatwarzbrzmiznajomo #humanity #pomoc

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Jest już szalony plakat do „Kogel-Mogel 3”! Znana jest również oficjalna data premiery kultowej komedii!

Katarzyna Skrzynecka wyszła z domu bez makijażu! Fani jej prawie nie poznali

Total odlot! Kasia Skrzynecka nie oszczędzała na imprezie urodzinowej córki! Było jak w programie MTV!


45666407_128115554858978_4155103986991590827_nKatarzyna Skrzynecka- 10-lecie Polsat Cafe

Katarzyna Skrzynecka- 10-lecie Polsat Cafe

Kasia Skrzynecka bez makijażu

Kasia Skrzynecka bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×