Szukaj

Kasia Skrzynecka rozlicza się z wydatków: „Oszczędności szybko topnieją”. Z czego musiała zrezygnować?

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Skutki pandemii koronawirusa są odczuwalne wśród wszystkich. Kasia Skrzynecka skarży się na coraz większe wydatki, z którymi musi się zmagać.

Koronawirus spowodował potężny kryzys, który w dużej mierze dotknął branżę rozrywkową. W wyniku wprowadzonych obostrzeń zamknięte zostały teatry, kina i inne ośrodki kultury. Kryzys i bezrobocie nie ominęły również show-biznesu.

Wprowadzony w Polsce stan epidemiologiczny dnia na dzień pozbawił pracy największe gwiazdy, zmuszając je do sięgnięcia po oszczędności. Swoich problemów finansowych nie zamierza ukrywać Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda słynie z tego, że otwarcie mówi nie tylko o blaskach, ale i cieniach życia na świeczniku.

Katarzyna Skrzynecka rozlicza się z wydatków

Wielu artystów już na początku marca wypowiadało się na temat trudnej sytuacji finansowej i pozbawienia ich możliwości zarobku. Skrzynecka w rozmowie z magazynem Flesz opowiedziała wtedy o swoim nadszarpniętym domowym budżecie. Aktorka na co dzień grała w teatrze, a także była jurorką w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na czas kwarantanny straciła pracę w obu projektach. Podobnie jak jej mąż, Marcin Łopucki, który pracuje w branży fitness jako trener personalny.

Gwiazda żaliła się, że w tym sezonie niestety będzie musiała obejść się bez wakacyjnego odpoczynku. Kasia wraz z Marcinem od lat spędzają wakacje na południu Europy. Ich drugim domem jest Grecja, w której pobrali się i kupili dom.

Aktualnie artystka wróciła do grania w spektaklach oraz na plan telewizyjnego show. Jak donosi Super Express, nie kryła swojej radości z tego powodu, dlatego też internauci zarzucili jej, że liczą się dla niej tylko zyski. Kasia natychmiast zareagowała i wymieniła rzeczy, z których była zmuszona zrezygnować.

Nie mamy ani niań, ani sprzątaczek, zawsze radzimy sobie z tym sami. Przy czteroosobowej rodzinie plus seniorach na utrzymaniu oszczędności szybko topnieją, niestety. Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława i całe szczęscie, bo sławy hollywodzkiej nigdy nie pragnęłam i nigdy bym nie chciała – podsumowała Skrzynecka.

Miejmy nadzieje, że stan oszczędności gwiazdy szybko ulegnie poprawie.


Katarzyna Skrzynecka - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Katarzyna Skrzynecka - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Katarzyna Skrzynecka pokazała nogi

Katarzyna Skrzynecka pokazała nogi

Katarzyna Skrzynecka z mężem – TeleKamery 2020

Katarzyna Skrzynecka z mężem – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×