Kasia Skrzynecka z dnia na dzień mocno zeszczuplała. Po zaokrąglonej sylwetce z lutego nie ma już ani śladu

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka pozuje razem z mężem, a my przyglądamy się jej sylwetce. Gwiazda tymi zdjęciami raz na zawsze powinna powstrzymać spekulacje na temat swojej wagi. Jak wygląda?

Kasia Skrzynecka jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd, która dzięki swoim licznym umiejętnościom szybko zaistniała w show-biznesie. Jest nie tylko znakomitą aktorką, ale także świetną wokalistką, która w latach 90. na opolskim festiwalu pokonała Edytę Górniak w koncercie Debiutów. To ona nagrała świąteczny hit Oszaleli Anieli.

Skrzynecka spełnia się na kilku zawodowych płaszczyznach i może mówić o sporym sukcesie. Ostatnio najczęściej możemy oglądać ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda, zanim została jurorką, była uczestniczką pierwszej edycji show Polsatu, w której nie miała sobie równych. Zwyciężyła wokalno-aktorskie zmagania, a producenci zaprosili ją do udziału w kolejnych odsłonach widowiska. Teraz to ona ocenia występy kolegów po fachu.

Kasia ma też bardzo udane życie prywatne. Od kilku lat jest związana z trenerem personalnym i kulturystą Marcinem Łopuckim. Małżonkowie doskonale się uzupełniają i tworzą jeden z najpiękniejszych związków w show-biznesie. Próżno szukać informacji o kryzysie, ponieważ zawsze podkreślają, że są dla siebie wsparciem. Wspólnie wychowują córeczkę Alikię, która jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

Katarzyna Skrzynecka sporo schudła

Jeden z tabloidów kilka tygodni temu opublikował zdjęcia aktorki z prób w teatrze. Niekorzystne ujęcia były szeroko komentowane przez kolorową prasę, która ochoczo rozpisywała się o tym, że gwiazda mocno przytyła w czasie lockdownu.

Zła perspektywa tamtych kadrów wywołała burzę w sieci. Zupełnie inaczej wyglądają zdjęcia, które pojawiają się na Instagramie prowadzonym przez Kasię. Teraz Marcin Łopucki pochwalił się wspólnymi fotografiami z żoną, na których możemy zauważyć, że nawet pomimo luźnego t-shirtu wygląda bardzo szczupło.

Nie widać żadnych nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo Kasia naciągnęła bluzkę na ciało i zaprezentowała swój płaski brzuch. Ale to nie o wyeksponowanie szczuplejszej sylwetki chodziło aktorce. Małżonkowie zachęcają obserwatorów, by przekazali 1% swojego podatku fundacji Mam serce.

Kasia zaprezentowała się wręcz doskonale, a tymi fotografiami na pewno zakończy spekulacje tabloidów na temat swojej wagi. Widzimy nie tylko wąską talię i płaski brzuch, ale także przepiękny uśmiech.

Trzeba przyznać, że razem z mężem wyglądają zjawiskowo, a do tego mają szczerozłote serca.


Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Komentarze