Niesamowite! Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma dopiero 6 lat, a już wie sporo o czarnym marszu i związkach homoseksualnych!

Katarzyna Skrzynecka, córka Alikia, Gala, wywiad

Katarzyna Skrzynecka, córka Alikia, Gala, wywiad

Katarzyna Skrzynecka rozmawia z córką na trudne tematy

Katarzyna Skrzynecka sześć lat temu spełniła swoje ogromne marzenie o posiadaniu dziecka. Po czterech nieszczęśliwie zakończonych ciążach, gwiazda doczekała się córki. Dziewczynka od najmłodszych lata budzi podziw wśród fanów aktorki, i to nie tylko dlatego, że jest piękna tak samo jak jej sławna mama, ale przede wszystkim za sprawą swoich dojrzałych, jak na swój wiek, zachowań. Skrzynecka kilkukrotnie opowiadała o niezwykłej empatii Alikii i jej szacunku wobec innych. Jeszcze więcej równie imponujących historii gwiazda ujawniła w rozmowie z dziennikarką magazynu Gala.

Skrzynecka tym razem opowiedziała tylko o macierzyństwie i swojej córce. Razem z Alikią wzięła udział w pięknej sesji. Z rozmowy z jurorką Twoja Twarz Brzmi Znajomo dowiedzieliśmy się, że jej 6-letnie dziecko wie już czym jest np. „czarny marsz”:

Zdecydowanie Alikia jest inteligentną i rezolutną dziewczynką. Z sześcioletnią córką rozmawiam na wiele poważnych tematów. O tym, dlaczego chodzi na „czarne marsze”, by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych. O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać. O tym, że są na świecie różne religie i ludzie nie powinni prowadzić wojen o to, w których bogów chcą wierzyć…

Kasia porusza z Alikią także tematy dotyczące związków homoseksualnych:

Rozmawiamy o tym, że wujek mieszka jak rodzina z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi. Jej rozsądek i dojrzałość w takich sytuacjach są poruszające i fascynujące. Staramy się z Marcinem uczyć jej także odporności – nie tylko na życiowe niepowodzenia, ale i na wrednych ludzi. Pokazuję lub opowiadam jej przykłady, jak ktoś zachował się paskudnie. Po to by wiedziała, że na to też może być w życiu narażona i jak powinna się wtedy zachowywać.

Postawa godna podziwu i naśladowania. Mamy nadzieję, że słowa Katarzyny zainspirują inne matki do podobnych rozmów ze sowimi pociechami.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka pokazała przepiękne zdjęcia z rodzinnych ferii. Alikia to wykapana mama [GALERIA]

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zabrała do Grecji kilka gwiazd! Czyżby wzięła cichy ślub?! Są zdjęcia z wystawnego przyjęcia

Zobacz: Bajkowe wakacje Katarzyny Skrzyneckiej z rodziną. Zdjęcie w bikini rozgrzało internet

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przed studiem TVP. Ale to nie gwiazda, a jej śliczna córka skradła uwagę paparazzi [GALERIA]


Katarzyna Skrzynecka z córeczka w nowej Gali

Katarzyna Skrzynecka z córeczka w nowej Gali

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×