Najpierw potok ciepłych słów o Piotrze Gąsowskim, a potem szpileczka. Co powiedziała Kasia Skrzynecka o Macieju Rocku?

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka w nieprzyjemnej atmosferze została pożegnana przez Polsat. Piotr Gąsowski w geście solidarności z przyjaciółką zrezygnował z pracy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka mówi o nim w samych superlatywach, ale wbija szpile w jego następcę, Macieja Rocka.

Kilka tygodni temu byliśmy świadkami prawdziwej czystki w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najpierw z show pożegnał się juror, Michał Wiśniewski. Później taki sam los spotkał Katarzynę Skrzynecką, która wyznała w sieci, że to nie ona podjęła taką decyzję. Na wieść o zwolnieniu przyjaciółki, z pracy zrezygnował też prowadzący Piotr Gąsowski.

Napisał na Instagramie, że odchodzi z programu na znak solidarności z Kasią.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie , Twojego serdecznego kumpla , „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej , dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie , żeby nie okazało się , że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” – napisał.

Zwrócił się też do Macieja Dowbora, z którym pracował w duecie, by ten nie szedł w jego ślady. Następcą Gąsowskiego w programie będzie Maciej Rock.

Jego twarz na pewno brzmi znajomo!  Pamiętacie go z “Idola” czy “Must Be the Music. Tylko muzyka”. Na scenie muzycznego show czuje się jak ryba w wodzie! Przedstawiamy nowego prowadzącego – napisano na profilu stacji.

Kasia Skrzynecka była bardzo poruszona gestem Gąsa. Nie ukrywała wzruszenia w komentarzach w sieci. Teraz wypowiedziała się także o nowym prowadzącym.

Kasia Skrzynecka w ciepłych słowach o Piotrze Gąsowskim. Co powiedziała o Macieju Rocku?

Kasia Skrzynecka do gestu Piotra Gąsowskiego odniosła się ostatnio w rozmowie z reporterem Pudelka. Nie żałowała mu ciepłych słów.

My jesteśmy z Piotrem przyjaciółmi od wielu lat, ale przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi zawodowymi, pracujemy przecież razem przy licznych projektach. Wspólnie gramy, chociażby w teatrze, więc spotykamy się nieustannie. Ja nigdy w życiu nie oczekiwałabym takich gestów solidarności zawodowych. Tu zadziałało Piotra cudowne serce i jego ogromne, spontaniczne emocje. Jest niezwykłym człowiekiem, który nie boi się w trudnych sytuacjach skakać na głęboką wodę i podejmować decyzje dyktowane przez serce — mówiła o Gąsowskim Skrzynecka Pudelkowi.

Katarzyna Skrzynecka skomentowała także wybór nowego prowadzącego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oprócz miłych słów, szpileczka.

Uważam, że duet, jaki tworzyli Piotrek i Maciek (Gąsowski i Dowbor — red.), to było serce tego programu. Dzięki temu, że byli tak bardzo różni i umieli sobie z tego w fantastyczny sposób żartować. Wierzę, że Maciej Rock będzie fantastycznym prowadzącym. Panowie pewnie będą do siebie bardziej podobni. Natomiast z całym szacunkiem do Macieja i jego profesjonalizmu — Gąs jest jedyny w swoim rodzaju i taki duet, jaki tworzył z Maćkiem jest nie do powtórzenia — zapewniła.

Jak myślicie, jak będzie teraz wyglądał show Polsatu? Zgadzanie się ze słowami Skrzyneckiej.


Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem

Komentarze

 • Ja, Nina pisze:

  Wiedział, że też wyleci, więc wykorzystał okazję, by zrobić z siebie bohatera i obrońcę „skrzywdzonej” koleżanki. Ot co. Tyle w temacie, którego mam już serdecznie dość!!!
  Oboje teraz się wzajemnie lansują, bo nie ważne jak, byleby o nich mówiono.

 • Gośćemerytka pisze:

  A Dowbor byłby glopi jak but gdyby odszedl

 • Gośćemerytka pisze:

  Skrzynecka skończ mącić Rock to świeża krew to młody rokujący spiker a ty i gas to stare wyjadacze spaślaku na kt9rych się już nie da patrzeć
  Odejść z godnością nie blamoj się więcej żadna z ciebie gwiazda ani aktorka

 • Goto pisze:

  Niestety Kasiu, miłość do Gąsa przesłania ci OBIEKTYWIZM ! BYŁ PARODIĄ PROWADZĄCEGO…jego zachowanie, denne komentarze, często seksistowskie…

 • Gość pisze:

  Do Anny. z Klanu Skrzyneckiej

  PRAWDA BOLI. PRAWDA ZABOLALA . PRAWDA. MOCNO ZABOLAŁA

 • Gość pisze:

  Zazdrośnica i tyle . zauważyliście że skrzynka na siłę lansuje się w mediach prawie codziennie jakiś news ma czas a w dzień nic nie robi poza prowadzeniem domu
  A występy w teatrzykach warszawskich są zazwyczaj na koniec weekendu no i nie są duże zarobki teraz na siłę reklamuje córeczkę alike bo może z tego będzie jakaś mamona . Do klasyki przejdą jej mocne makijaże ala girl z klubu go go ,doklejane rzęsy na każdą okazję,girka wysunięta na wszystkich fociach., Obcisłe sukienki z dzianin w których wygląda jakby pół. du.y za krzakiem na koniec retuszowanie fotek itd jestem pewien że takiej roboty jak w TTBZ. Nigdy nie dostanie Time to say godbay skrzyneczko

  • Gość pisze:

   Wszystko sie zgadza

  • Anna pisze:

   Ty gościu zielonego pojęcia nie masz co robi Skrzynecka. Ona „zazdrośnica”? Lepsze to niż zawistny doopek, nie mający pojęcia o pracy tej świetnej artystki. Ty nie zarobisz w rok takich pieniędzy, jakie ona zarabia w miesiąc. Także „znawco” Skrzyneckiej, nie ośmieszaj się i nie dowartościuj swojej nędznej postaci tym, że jesteś lepszy od niej. Ona świetnie żyje, jest rozchwytywaną artystką, jest cudowną mamą i żoną. A ty kim jesteś i czego dokonałeś?! Oczywiście oprócz pisania paszkwili na forach internetowych. Jesteś nędzny i nędznikiem pozostaniesz. Ktoś o takim charakterze, jak ty nadaje się wyłącznie do pisania paszkwili. Tylko na to cię stać.

  • Gość pisze:

   Anno
   Ta twoja odpowiedź na mój komentarz o Skrzyneckiej jest
   właśnie paszkwilem w którym użyłas inwektyw i obraźliwych słów wobec mojej osoby której nie znasz .Ja nie zniżę się do twojego niskiego poziomu kultury osobistej i odpowiem grzecznie że nie umiesz rozróżniać paszkwilu od krytycznej satyry w dopuszczalnych ramach . Niedokończona polonistko nie pisze się Cię tylko Ciebie. I na koniec jeżeli jeszcze raz chamsko zaatakujesz mnie na forach to wyciągnę prawne konsekwencje wobec ciebie

  • Gonia pisze:

   Dokładnie w punkt Skrzynecka to największa glupolka w szolbiznesie

 • Gość pisze:

  Gasowski był taki głupkowaty. Prymitywne odżywki. Prostackie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×