Szukaj

Kasia Sawczuk była w związku z Antkiem Królikowskim. Czym się dzisiaj zajmuje?

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk

Kasia Sawczuk i Antek Królikowski byli związani ze sobą zanim aktor zaczął spotykać się z Julią Wieniawą. Czym zajmuje się obecnie? 

Kasia Sawczuk w polskim show-biznesie pierwsze kroki stawiała w wieku 17 lat, chociaż ze sceną związana była znacznie wcześniej. W dzieciństwie dwukrotnie wystąpiła bowiem w programie Od przedszkola do Opola. Potem próbowała swoich sił w programach typu talent show.

Dopiero jej udział w The Voice of Poland otworzył jej drzwi do kariery. Jej wykonanie Titanium podczas przesłuchań w ciemno sprawiło, że odwrócili się wszyscy, a jurorzy komplementowali jej interpretację kawałka.

Sawczuk doszła aż do finału, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce. Trzeba przyznać, że dobrze wykorzystała swoją szansę. Kasia postawiła nie tylko na śpiew, ale także na aktorstwo. Pojawiła się na planie Czasu Honoru, gdzie wystąpiła w sezonie poświęconemu Powstaniu Warszawskiemu.

Grała u boku Macieja Musiała. Szybko pojawiły się głosy na temat tego, że parę łączy coś więcej niż praca na planie.

Kasia Sawczuk i Antek Królikowski – jak się poznali?

Pewne jest natomiast to, że piosenkarka spotykała się z Antkiem Królikowskim. Aktor był nią nie tylko oczarowany, ale przede wszystkim był w niej zakochany, co podkreślał niejednokrotnie:

Kocham tę dziewczynę absolutnie – przyznał u Kuby Wojewódzkiego.

Powodem rozstania podobno była różnica wieku. Pewne jest jednak, że dzięki Sawczuk Królikowski poznał Julię Wieniawę, z którą związany był przez dwa lata.

Po rozstaniu z Antkiem, Kasia także ułożyła sobie życie. Obecnie jest w związku z utalentowanym wokalistą Mattim Rosińskim. Faktem tym Sawczuk pochwaliła się w sieci, zbierając ciepłe słowa ze strony fanów.

Kasia Sawczuk postawiła też na karierę w sieci. Jej Instagram cieszy się niegasnącą popularnością, a jej działania śledzi ponad 110 tysięcy osób.

Obecnie pojawia się nie tylko w różnych kampaniach, ale także na planie serialu. Jest jedną z aktorek Barw szczęścia. W 2016 dołączyła także do stałej obsady serialu Pierwsza miłość, w którym gra Mariankę. Śledzicie jej działania w sieci?  

 

Zobacz: Gwiazdy na premierze telefonu komórkowego: Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska, Ania Wendzikowska, Kasia Sawczuk

Zobacz: Drapieżna Julia Wieniawa pokazała Kasi Sawczuk kto tu rządzi! Była dziewczyna Antka Królikowskiego wypadła przy niej blado

Zobacz: Śliczna Kasia Sawczuk już zapomniała o Antku Królikowskim. Teraz ma nowego przystojniaka u boku! To gwiazda talent-show


Antoni Królikowski i Kasia Sawczuk

Antoni Królikowski i Kasia Sawczuk

Antoni Królikowski i Kasia Sawczuk na wakacjach, fot. Facebook

Antoni Królikowski i Kasia Sawczuk na wakacjach, fot. Facebook

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kasia Sawczuk

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kasia Sawczuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×