Kasia Pietras już tak nie wygląda. Córka Beaty Kozidrak stawia na nowy wizerunek i zapowiada płytę

Kasia Pietras i Beata Kozidrak

Kasia Pietras i Beata Kozidrak

Katarzyna Pietras to piękna i uzdolniona kobieta, która zamiast robić karierę w show-biznesie, występuje w chórkach grupy Bajm. W tym roku ta 38-letnia córka Beaty Kozidrak postanowiła zawalczyć o swoje i zapowiada płytę. Pierwszy krok to zmiana wizerunku i nowy singiel. 

Katarzyna Pietras, córka Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa, od dziecka była w trasie z rodzicami. Przesiąknęła zarówno muzyką, jak i całym artystycznym życiem. Aż dziwne, że do dziś, pomimo prób, nie udało się jej zrobić kariery. Przecież ma wszelkie warunki: urodę, głos i talent.

Było mi źle, kiedy rodzice wyjeżdżali. Bardzo to przeżywałam, chociaż miałam wspaniałych dziadków, z którymi zostawałam. Jedna z nauczycielek zauważyła, że gdy moi rodzice wyjeżdżają, robię się zamknięta w sobie, smutna. Rodzice postanowili więc czasami mnie ze sobą zabierać w trasy – wspominała Kasia w rozmowie z Faktem.

Kasia była także inspiracją dla Beaty do pisania teksów. To dla niej wokalistka Bajmu napisała jeden ze swoich największych hitów Dwa serca, dwa smutki, ale powstały też piosenki Kaśka i ja oraz Katarzyna i księżyc. Kasia przez lata była oczkiem w głowie Beaty.

Nie miałam problemów z nauką, lecz bywało, że dzieci w szkole zazdrościły mi, że mam taką mamę. Nie mówiły mi tego wprost. Jednak komentowały, że Kasia to ma zadarty nos, że jestem jak księżniczka. Teraz wiem, że były zazdrosne – wspominała w wywiadzie.

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras

Fotografia: ONS

Kariera Katarzyny Pietras

Katarzyna Pietras zadebiutowała w 2003 roku piosenką nagraną ze swoją mamą Stara baśń do filmu Jerzego Hoffmana. W tym samym roku powstał zespół Kashmir, który Kasia założyła ze swoim późniejszym mężem Kamilem Wyzińskim. Grupa przekształciła się w formację Cate Likes Candy. Pod żadną z tych nazw wokalistka nie odniosła spektakularnego sukcesu. Nie pomógł też udział w rozrywkowych programach, takich jak choćby Gwiazdy tańczą na lodzie. Kasia odstawiła więc karierę na bok i skupiła się na rodzinie. Dziś jest matką dwójki dzieci 10-letniego Sebastiana i Zosi, która przyszła natomiast na świat w 2015 roku.

Katarzyna Pietras: nowe piosenki i wizerunek

Kasia nie zmierza rezygnować ze śpiewania w chórkach u mamy, ale przygotowała płytę, którą chce wydać jesienią. Nie są to kompozycje, które łatwo wpadają w ucho, ale nie sposób nie docenić ich wartości artystycznej. Zmienił się też wizerunek córki Beaty. Zamiast eleganckich sukienek, wokalistka wybiera flanelowe koszule, jeansy i T-shirty z nadrukami.

Otóż, może was to zdziwi, ale nie stoi za nami żadna firma fonograficzna czy promocyjna. Wszystko robimy sami, ja i Kamil. W sumie jestem z tego bardzo dumna, choć jest to trudne zadanie. Jednak jest 21wiek i internet… i tam możecie mnie usłyszeć! /…/ Piszę piosenki z potrzeby serca i duszy i …mam nadzieję, że do Waszych serc te dźwięki trafią. Dzięki za wsparcie! – napisała Kasia na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

Powiem wam 1 rzecz, bo dostaję od Was sporo pytań o to kiedy i w jakim radiu można usłyszeć piosenki itp. Otóż, może was to zdziwi, ale nie stoi za nami żadna firma fonograficzna czy promocyjna. Wszystko robimy sami, ja i Kamil. W sumie jestem z tego bardzo dumna, choć jest to trudne zadanie. Jednak jest 21wiek i internet… i tam możecie mnie usłyszeć! "Późno" jest już dostępne w streamingu! Spotify, Tidal, Apple music itp… więc miłego słuchania. Ps. Piszę piosenki z potrzeby serca i duszy i …mam nadzieję, że do Waszych serc te dźwięki trafią. Dzięki za wsparcie!???? Link do spotify w bio. ???? @bartoszkusmierski_photo #późno #funhousestudio #ilovemusic #bluesrock #cigarboxguitar #szkodazetakpoznoaniewczesniej @katarzynapietras_official

A post shared by Katarzyna Pietras (@katarzynapietras_official) on

Beata Kozidrak jak zwykle stoi murem za swoją córką i mocno trzyma kciuki.

Niech śmiało wychodzi z mojego cienia. Na szczęście ma inne nazwisko, więc powinno to być łatwiejsze. Słyszałam już jej płytę i muszę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie było na naszym rynku – zapewniała Beata Kozidrak w Fakcie.

W nowej muzyce Kasi jest sporo inspiracji bluesem i muzyką amerykańskiego Południa. To bardzo interesujące nagrania. Życzymy wokalistce, by znalazła duże grono fanów swoich nowych przebojów.


Katarzyna Pietras obecnie

Katarzyna Pietras obecnie

Katarzyna Pietras obecnie

Katarzyna Pietras obecnie

Katarzyna Pietras obecnie

Katarzyna Pietras obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×