Pierwszy tatuaż Kasi Nosowskiej powali was na kolana. Tak uczciła zakończenie trasy koncertowej!

Kasia Nosowska tatuaż

Kasia Nosowska zrobiła sobie tatuaż

Kasia Nosowska postanowiła uczcić sukces swojej ostatniej trasy koncertowej w bardzo wyjątkowy sposób. Wokalistka, której koncerty wyprzedały się co do ostatniego biletu, zafundowała sobie swój pierwszy tatuaż. Płyta Basta odniosła niesamowity sukces, a trasa koncertowa, w którą Nosowska ruszyła ze swoim synem, Mikołajem Krajewskim, zrobiła prawdziwą furorę. Zaledwie kilka minut po tym, jak bilety trafiły do sprzedaży, dostanie „miejscówek” stało się praktycznie niemożliwe. Nic dziwnego, że Kasia postanowiła świętować w wyjątkowy sposób.

„Sekret” Kasi zdradziła autorka tatuażu. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z gwiazdą i ujęcia, na którym możemy dokładnie przyjrzeć się tatuażowi Kasi. Gdzie go sobie zrobiła? Tatuaż Nosowskiej został wykonany na wewnętrznej stronie jej lewego przedramienia. Co przedstawia? Znaczenie wyjawiła autorka:

Szyszynka. Trzecie Oko…
Wyjątkowy projekt, na zamowienie dla Kasi.
Dziękuję, za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś, za wolną rękę projektowo, za możliwość subiektywnej ekspresji twórczej, brak ingerencji i totalną akceptację. #tattoo#thirdeye#velvetcactusart#art#wroclawtattoo#blackandredtattoo#nosowska#inkedlife#inkgirl#tattoedgirls#tattooartist#tattoed#artwork#peaceandlove#loveandlight

Jak wam się podoba? Trzeba przyznać, że z jednej strony fani raczej się tego nie spodziewali – z drugiej nowy tatuaż Kasi w niezrozumiały sposób bardzo do niej pasuje i bez wątpienia będzie ją cieszył przez długie lata.

Odważylibyście się na podobny krok czy nie jesteście fanami tatuaży u kobiet?

Kasia Nosowska niezwykle szczerze o swojej przeszłości. To o tym opowiada „Basta”? [WIDEO]

Rewia mody w wykonaniu gwiazd pod studiem „Dzień Dobry TVN”: Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, Piotr Rubik

Gwiazdy promują swoje książki na targach w Krakowie: Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Katarzyna Niezgoda, Katarzyna Nosowska, Dawid Kwiatkowski


Tatuaż Kasi Nosowskiej

Tatuaż Kasi Nosowskiej

Kasia Nosowska zrobiła sobie tatuaż

Kasia Nosowska zrobiła sobie tatuaż

Kasia Nosowska zrobiła sobie tatuaż

Kasia Nosowska zrobiła sobie tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×