Szukaj

Skradziono samochód Kasi Nosowskiej! Zareagowała w charakterystyczny dla siebie sposób [WIDEO]

Katarzyna Nosowska alkoholizm

Kasia Nosowska została okradziona

Nieprzyjemna przygoda spotkała Kasię Nosowską – i to w same Mikołajki 2018. Gwiazda straciła samochód! Okazuje się, że gdy wszyscy świętowali jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, polegający wyłącznie na obdarowywaniu się prezentami, ktoś połasił się na auto wokalistki. Pojazd stał zaparkowany przed bramką, a następnego dnia zwyczajnie… wyparował. Przy pomocy złodziei oczywiście.

Nosowska, która w ostatnim czasie odniosła ogromny sukces, wyprzedając w całości swoją trasę koncertową i wydając nową płytę, bez wątpienia może pozwolić sobie na kupno nowego samochodu. Nie zmienia to jednak faktu, że bycie okradzionym w ten sposób nie jest niczym miłym. Jak skomentowała sprawę gwiazda? W swoim stylu. Na Instagramie.

Mikołaj w tym roku zachwycił mnie. Otrzymałam prywatny pokaz sztuk magicznych. Samochód, który stał pod bramką, zniknął. Pomyślałam sobie, że Mikołaj jest niezwykły, ponieważ nie dość, że ja otrzymałam sztukę magiczną, znikający samochód, to jeszcze do tego mieszkańcy Mokotowa otrzymali dodatkowe miejsce do parkowania. No i najważniejsze. Ktoś otrzymał od niego samochód. Wspaniały to był dzień. Pozdrawiam. – oznajmiła w nagranym przez siebie wideo

Pozostaje jedynie liczyć, że jej samochód jednak się odnajdzie. Podobna sytuacja spotkała jakiś czas temu Martę Kaczyńską. Samochód wrócił do niej… oddany przez osoby, które ukradły go w pierwszej kolejności.

Może Kasię też to spotka?

View this post on Instagram

Dziękuję Ci Mikołaju:)

A post shared by nosowska.official (@nosowska.official) on

Kasia Nosowska pierwszy raz o swoim cichym ślubie! W jej życiu zaszła wielka zmiana: „Ot i cała tajemnica”

Syn Kasi Nosowskiej podpadł Internautom. Szybko zaczął przepraszać: „Zachowałem się jak głupi bachor”

Katarzyna Nosowska wzięła ŚLUB! Po 17 latach wyszała za mąż za swojego partnera! Kim jest?


Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą złodziei?

×