Kasia Nosowska chwali się utalentowanym synem. Najnowsze dzieło Mikołaja wzbudziło podziw wśród internautów

Kasia Nosowska - syn

Kasia Nosowska - syn

Katarzyna Nosowska pochwaliła się na Instagramie kolejnym talentem syna. Mikołaj Krajewski jest nie tylko przystojny, ale ma wiele zdolności. Co pokazała dumna mama?

Katarzynę Nosowską łączy z synem Mikołajem wyjątkowa więź. To najważniejsza osoba w jej życiu, czego gwiazda wcale nie ukrywa. 24-latek jest owocem miłości artystki z byłym partnerem, muzykiem Adamem Krajewskim.

Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie, bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą – mówiła Nosowska w wywiadzie dla Urody Życia.

Kasia urodziła Mikołaja w wieku 25 lat. W jednym z wywiadów wyznała, że ciąża i oczekiwanie na dziecko, sprawiły, że stała się silniejsza. Dumna mama właśnie pochwaliła się w sieci talentem syna.

Kasia Nosowska chwali się talentem syna

Kasia Nosowska prężnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 514 tysięcy internautów. Chętnie publikuje posty, które bawią jej obserwatorów do łez. Znana jest z ogromnego dystansu do siebie i świata, ale też niezwykle wyczulonego zmysłu obserwacji.

Tym razem jednak nie żartowała, bo postanowiła pochwalić się talentem syna. 24-letni Mikołaj zachwycił ją przygotowaną przez siebie potrawą. Jeśli wierzyć słowom Kasi, to jego ramen to majstersztyk.

Mój syn @miki_krajewski zrobił swój pierwszy ramen. 12 godzin pilnował wywaru.. Pozwólcie, że się pochwalę.. Ten człowiek gotuje z prawdziwą pasją – napisała dumna mama.

Internauci są pod wrażeniem dzieła Mikołaja i nie szczędzą komplementów w komentarzach.

Czym zajmuje się syn Katarzyny Nosowskiej?

Jeszcze w 2018 roku media informowały, że wówczas 22-latek na co dzień pracuje w jednej z restauracji, pasjonuje się koszykówką, a także próbuje swoich sił w szeregach jednej ze znanych agencji modelingowych Model Plus.

Mikołaj pisze teksty i dobrze radzi sobie jako wokalista. Wystąpił nawet ze swoją mamą, między innymi podczas Męskiego grania.

Mimo to nigdy nie chciał, by ludzie patrzyli na niego jak na syna słynnej piosenkarki. Podążał własną drogą. Do pewnego momentu nikt nawet nie wiedział, jak wygląda. Kasia Nosowska trzymała go z dala od medialnego świata.

Dla swoich kolegów nigdy nie byłem Mikołajem Krajewskim synem Kasi, tylko po prostu Mikołajem. To mi odpowiadało, bo miałem szansę na wykreowanie swojego wizerunku wśród osób, na których bardzo mi zależy. Oczywiście teraz, które chciałyby mnie w przyszłości posłuchać albo teraz mnie słuchają, chciałbym pokazać siebie, nie tylko siebie z perspektywy mamy. Dostałem możliwość życia normalnie – mówił w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN dwa lata temu.

Z instagramowego profilu 24-latka można wywnioskować, że nadal pasjonuje go sport i regularnie trenuje. Mikołaj Krajewski jest też od 2019 roku zaręczony. Wybranką syna Kasi Nosowskiej jest Marianna Olbrych, córka popularnej dziennikarki Grażyny Olbrych. Poznali się w sieci – dziewczyna napisała do Mikołaja, a chwilę później spotkali się na pierwszej randce.


Kasia Nosowska chwali się talentem syna

Kasia Nosowska chwali się talentem syna

Kasia Nosowska i Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i Mikołaj Krajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×