Katarzyna Nosowska opowiedziała, jak alkohol zrujnował jej życie rodzinne. „Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego”

Katarzyna Nosowska alkoholizm

Katarzyna Nosowska alkoholizm

Katarzyna Nosowska o związku z alkoholikiem

Katarzyna Nosowska nie może narzekać na brak popularności. Gwiazda zespołu Hey od chwili, w której nareszcie dorobiła się Instagrama, zdobyła prawdziwe grono internetowych fanów i została obwołana Królową portalu społecznościowego. Jej zabawne filmiki i wpisy, w tym słynne #AJaŻemJejPowiedziała, zrobiły taką furorę, że wokalistka napisała na ich temat książę.

Nowe dzieło Kasi zadebiutowało zaledwie kilka dni temu, ale okazuje się, że poza zabawnymi anegdotkami, w życiu Nosowskiej skrywają się również ogromne problemy. Jak wyjawiła, od lat jest w związku z ukochanym, który jest… alkoholikiem. Na łamach Tygodnika Powszechnego dokonała niezwykle odważnego wyznania:

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jest tzw. osobą współuzależnioną. Dałam więc radę innym, żyjącym z takimi problemami kobietom. Nie skupiaj się na chorobie ukochanego — jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą. Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz. Napisałam książkę, nagrywam płytę – wyjawiła gwiazda.

Bez wątpienia sytuacja, w której się znajduje, nie jest najłatwiejsza. Życie z kimś, kto zmaga się z chorobą alkoholową jest pełne wyzwań, niepewności i stresu, ale ostatecznie Nosowskiej naprawdę należą się brawa. Nie zdecydowała się odejść i zostawić ukochanego na pastwę losu. Wybrała miłość i o tę miłość próbuje walczyć. Po swojemu, powoli, ale z determinacją.

Katarzyna Nosowska przeraziła Ewę Drzyzgę! „Możemy udawać, że nie ma tego tematu. Tylko po co?”

Szok! Chcą odebrać Kasi Nosowskiej wszystkie Fryderyki! Gwiazda natychmiast odpowiedziała!

Kasia Nosowska powiększyła usta prostym i tanim sposobem! Celebrytki mogą się od niej uczyć [WIDEO]


Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska – piosenka

Kasia Nosowska – piosenka "Ja pas!"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×