Szukaj

Polska gwiazda okrzyknięta Królową na Instagramie! Nie zgadniecie o kogo chodzi. Ma konto dopiero od miesiąca!

Kasia Nosowska królową Instagrama

Kasia Nosowska na Instagramie

To dopiero błyskawiczny awans. Kasia Nosowska, która  jeszcze miesiąc temu nie miała konta na Instagramie, teraz bawi fanów do łez i obwoływana jest bezkonkurencyjną królową na portalu społecznościowym. Jej tajemnica? Gwiazda dzieli się głównie… satyrą. I to przeważnie dotyczącą swojej własnej wagi. Fani uwielbiają jej wpisy i przezabawny sposób, w który używa filtrów dostępnych w aplikacji.

Opole 2017: Kayah i Katarzyna Nosowska przerywają milczenie! Maryla Rodowicz nie będzie zadowolona

Nic nie umknie jej uwadze. Żartuje sobie z show-biznesu – nie tylko rodzimego – z rozsądną dawką krytyki i autoironii, opowiada przednie dowcipy, ale głównie… drwi ze swojej własnej wagi, która stanowi główny temat do żartów. Kasia jest lubianą wokalistką, szanowaną artystką i niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej, ale od tej strony nikt jej chyba nie znał. Takich wpisów jak Nosowska nie umieszcza i nie umieszczała żadna inna gwiazda – fani płaczą ze śmiechu, swoją radość entuzjastycznie wyrażając w komentarzach. I wcale im się nie dziwimy!

Kasia zdetronizowała wszystkie modowe blogerki, kulinarne zakątki i resztę polskiego show-biznesu. #ajezemjejpowiedziala stało się hitem i wygląda na to, że długo się to nie zmieni!

Kolejne gwiazdy rezygnują z festiwalu w Opolu 2017! „W ramach solidarności z Katarzyną Nosowską też nie wystąpię” [WIDEO]

 

Zazdrość w czystej formie.. #ajazemjejpowiedziala @m_rozenek #malgorzatarozenek

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Bo wszyscy mówili.. #ajazemjejpowiedziala #recedogory #topofthetop

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Kasia Nosowska królową Instagrama

Kasia Nosowska królową Instagrama

Kasia Nosowska królową Instagrama

Kasia Nosowska królową Instagrama


Lubisz muzykę Kasi Nosowskiej i zespołu Hey?

×