Kasia Nosowska pokazała rodzinny dom: „Skansen w Szczecinie”. Tak mieszkają rodzice gwiazdy

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska

Kasia Nosowska wybrała się do Szczecina, o czym poinformowała na Instagramie. Pochwaliła się domem rodzinnym. Internauci są zachwyceni.

Kasia Nosowska nie tylko regularnie zachwyca swoim głosem, ale także udziela wywiadów. Jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Pani rozliczyła się z przeszłością. W szczerej rozmowie wyjawiła, że alkohol i przemoc fizyczna były obecne w jej domu rodzinnym. Ojciec piosenkarki był marynarzem, przez co rzadko go widywała. Chociaż zapewniał jej dobra materialne, jak powiedziała gwiazda, nie mogła liczyć na ciepło z jego strony:

Chciał, żeby wszystko chodziło jak w zegarku. Dzięki jego pracy miałam coca-colę w puszcze, zagraniczne słodycze, napoje w kartonikach i ładne lale, wszystko, czego dusza zapragnie. Materialnie dobrobyt, a emocjonalnie bieda.

Ujawniła też, jakie kary dostawała:

Dorastałam w czasach, kiedy lanie było preferowanym sposobem „komunikowania się” się z dzieckiem. Ja nie byłam dzieckiem bitym często, raczej na tyle rzadko, że pamiętam każdy pojedynczy raz, ale za to karano mnie inaczej np. długim milczeniem, jawną dezaprobatą.

Nosowska do swojego dzieciństwa nawiązała również w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Powiedziała, że przez pewien czas wydawało się jej, że nie zasługuje na miłość. Jako 6-letnia dziewczynka usłyszała od taty słowa, które zapadły jej w pamięć:

„Tę kobietę wybrałem spośród milionów, a ty jesteś tylko dodatkiem”. Pamiętam jak bardzo mnie to złamało. Miałam 6 lat.

Kasia Nosowska przepracowała całą swoją przeszłość z psychoterapeutą. Dziś już nie ma pretensji do rodziców. Wie, że nieświadomie przenieśli na nią swoje doświadczenia, które wynieśli ze swojej przeszłości:

Nie mam pretensji. Zarówno tata jak i mama byli skrzywdzonymi osobami. Niby byli dorośli, ale w środku byli dziećmi.

Kasia Nosowska: dom rodzinny. Jak wygląda?

Nosowska przez lata obecności na scenie zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Co jakiś czas udostępnia nowe treści. Tak jak we wtorkowy wieczór, gdy poinformowała, że przyjechała do Szczecina, gdzie znajduje się jej dom rodzinny.

Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem, na którym w centralnym punkcie jest telefon komórkowy. Za nim widać jasne meble oraz podłogę, która współgra z nimi kolorystyczne. W pomieszczeniu są jasne ściany. Stoi też kwiat, a także prawdopodobnie stół, który znajduje się po prawej stronie fotografii.

Katarzyna Nosowska w opisie zdradziła, że to miejsce jest jej „skansenem”. Wyjaśniła, dlaczego pokazuje telefon swojej mamy:

Serdeczne pozdrowienia ze skansenu w Szczecinie. W tle fragment segmentu Swarzędz, zaś na pierwszym planie- wciąż aktywny telefon mojej mamy:) Koleżanka mówi, że popularny wśród dealerów.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Pod fotografią zostawili mnóstwo komentarzy:

  • Kiedyś to były czasy. Teraz to nie ma czasów.
  • Pozdrowienia ze Swarzędza, ale dawno takich mebli nie widziałam, teraz wiadomo dlaczego stolarze poszli z torbami, robili meble które się nie psuły.
  • Popularny wśród dealerów, bo go policja tak łatwo nie namierzy jak naszych nowoczesnych wszystko o nas wiedzących smartphone’ów.

Też mieliście taki telefon?


Katarzyna Nosowska pochwaliła się domem rodzinnym

Katarzyna Nosowska pochwaliła się domem rodzinnym

Katarzyna Nosowska - rodzice

Katarzyna Nosowska - rodzice

Katarzyna Nosowska - mama

Katarzyna Nosowska - mama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×