Kasia Nosowska pokazała się bez makijażu. Zrezygnowała też z filtru. Za odważne zdjęcie zebrała gratulacje

Kasia Nosowska

Kasia Nosowska

Kasia Nosowska bez makijażu odpoczywa na działce. Takiej jej dawno nie widzieliśmy. Naturalność została doceniona przez internautów.

W latach 90. świat miał Nirvanę, a my HEY. Obecnie zespół zawiesił swoją działalność. Na szczęście wciąż aktywna zawodowo jest Kasia Nosowska, która coraz bardziej zaskakuje swoich fanów. Gwiazda polskiego rocka nie tylko porusza trudne i niewygodne tematy z życia osobistego, ale także potrafi pokazać w social mediach swoje zdjęcie bez makijażu i filtrów. To rzadkość w dobie Instagrama i trendów lansowanych przez zachodnie pop piosenkarki.

W ostatnich latach Kasia stała się jedną z najbardziej popularnych postaci polskiego internetu. A wszystko to dzięki jej niezwykłemu poczuciu humoru. Jednym z najczęstszych tematów, które porusza Kasia na swoim profilu, jest ten związany z jej odchudzaniem. Artystka chętnie żartuje ze swoich nadprogramowych kilogramów. Zrealizowała nawet 12 odcinków porad, jak szybko przytyć przy minimalnym spalaniu podczas samego jedzenie. Na tych niecodziennych treningach pojawili się: Agata Kulesza i Dawid Podsiadło. Śmiechu było co niemiara.

Kasia Nosowska bez makijażu i bez filtra

Dziś Kasia Nosowska na swoim Instagramie zaskoczyła zupełnie nowym wizerunkiem. Pokazała się bez grama makijażu, filtrów fotograficznych i ułożonej fryzury. Wydaje się być rozbawiona samą sobą.

Teraz gdy nie mogę być wokalistką- wkładam wiele wysiłku by mieć względnie dobry humor. Pozdrowienia z ogródka działkowego Kochani – napisała artystka pod zdjęciem.

Jakby tego było mało, wokalistka nagrała krótki filmik, w którym z przymrużeniem oka pyta, czy na pewno jej fani chcą ją taką oglądać?

Po raz ostatni pytam, chcecie filtrów czy chcecie prawdy?

View this post on Instagram

Napisałam do męża- pragnę Cię.. Nie odpisał:)

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

Fani już nie pierwszy raz są zachwyceni dystansem Kasi do siebie. Prawdopodobnie żadna inna artystka z jej pokolenia nie dałaby sobie zrobić takiego zdjęcia, a już na pewno by go nie upubliczniła bez odpowiedniej obróbki.

  • Cudownie naturalna.
  • Myślałam, że to twoja ciotka…
  • Z taką osobowością mogłabyś mieć nawet brodawkę na nosie i łysienie plackowate – czego absolutnie Ci nie życzę! – pisali fani.

Filmik skomentowała także Agata Młynarska, która napisała:

Ty jesteś moim filtrem prawdy – odpisała Kasi Agata Młynarska.

A jak wam podoba się Kasia we wcieleniu kobiety na działce? Nam bardzo, zresztą jak zawsze.


Kasia Nosowska

Kasia Nosowska

Kasia Nosowska blondynką - Halloween 2019

Kasia Nosowska blondynką - Halloween 2019

Kasia Nosowska - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Kasia Nosowska - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×