Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

Zdjęcie (1) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[1/10] Kasia Niezgoda jak Karolina Szostak

Zdjęcie (2) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[2/10] Katarzyna Niezgoda jak Karolina Szostak

Zdjęcie (3) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[3/10] Odchudzona Kasia Niezgoda w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (4) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[4/10] Katarzyna Niezgoda chudnie w oczach

Zdjęcie (5) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[5/10] Kasia Niezgoda z partnerem na randce

Zdjęcie (6) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[6/10] Katarzyna Niezgoda w Turcji

Zdjęcie (7) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[7/10] Katarzyna Niezgoda

Zdjęcie (8) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[8/10] Kasia Niezgoda - premiera książki

Zdjęcie (9) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[9/10] Katarzyna Niezgoda w Paryżu na gali charytatywnej w Cercle de l'Union Interalliée

Zdjęcie (10) Kasia Niezgoda znika w oczach! Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona! Metamorfoza na miarę Karoliny Szostak!

[10/10] Katarzyna Niezgoda promuje swoją książkę

Komentarze

×