Szukaj

Kasia Moś kończy rok z nowym singlem. W teledysku nie brakuje mocnych scen. To jej protest song

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór. Gwiazda Eurowizji napisała tekst na początku pandemii, który jest manifestem. Chciała przekazać ważną wiadomość.

Kasia Moś jest finalistką 3. edycji telewizyjnego show Must Be The Music. Po udziale w programie wydała jak dotąd jeden album pt. Inspination. W 2016 roku w preselekcjach do Eurowizji 2016 wykonała utwór Addiction, jednak zmagania wygrał Michał Szpak.

Kasia nie musiała długo czekać na swoje pięć minut. W 2017 roku po raz kolejny wzięła udział w preselekcjach do konkursu, wykonując utwór Flashlight i bez trudu pokonując rywali. W finale Eurowizji 2017 zajęła 22. miejsce. Krótko po tym, jak zostały ogłoszone wyniki, wokalistka w wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, co sądzi o swoim występie:

Jest duży niedosyt, dlatego, że chcieliśmy bardzo być w finale. Zewsząd docierały do nas takie słuchy, że ten nasz półfinał był bardzo trudny, bardzo wysoki poziom, wiele świetnych kompozycji. Dwie kompozycje, które mnie urzekły, czyli Finowie i Łotysze, nie przeszli w ogóle do finału. Tak samo świetne głosy – Gruzinka i Albanka. Im się nie udało, a nam tak. Powinniśmy być szczęśliwi. Jak tylko usłyszeliśmy to „Poland”, pomyślałam sobie: „Boże, jest, jest!” – wyznała dziennikarzowi.

Udział w konkursie piosenki otworzył kolejny rozdział w jej życiu. Zaczęły spływać do niej nowe propozycje współpracy. Produkcja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprosiła ją do udziału w 8. edycji programu. Kasia wystąpiła w spocie promującym ramówkę Polsatu na jesień 2017.

Kasia Moś nagrała piosenkę Ślad

Wokalistka może pochwalić się dużym dorobkiem muzycznym. Wszystko wskazuje na to, że artystka ponownie nabiera wiatru w żagle. Moś w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zaprezentowała dwa nowe utwory. W październiku po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć singiel Wait, który wykonała w duecie z Magdą Adamik. Kilka dni temu na YouTube pojawiła się piosenka Ślad, która w zaledwie kilka dni od premiery zyskała spore grono sympatyków.

Słowa napisała sama wokalistka, która na Instagramie zdradziła, co zainspirowało ją do stworzenia tego singla:

Tekst do utworu „Ślad” powstał na początku pandemii. Jako rodzaj manifestu. Reminiscencji mówiącej o tym, jak ważną rolę pełni jednostka w zmaganiach i dążeniach społeczeństw. Każda decyzja może odmienić nasz los, lokalne wydarzenia mogą wywołać globalne konsekwencje.
Wydaje się, że wszystko jest przewidywalne, dopóki nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co po dokonaniu późniejszej analizy okazuje się , iż było możliwe do przewidzenia. Nie powinniśmy być biernymi uczestnikami życia. W każdym dzisiejszym działaniu jest jutrzejszy świat. Nawet najmniejsze kroki zostawiają ślady tworzące zupełnie nowe , bądź szersze ścieżki. Niewielkie działanie każdego z nas może wywołać ogromne zmiany w systemie , bo przecież nieustannie tworzymy naszą przyszłość.

Teledysk powstał w największym w Polsce kukurydzianym labiryncie w Kobierzycach pod Wrocławiem. Za kamerą stanął Adam Gawenda, który współpracuje z takimi sławami jak Agnieszka ChylińskaIgor Herbut czy Mrozu. Producentem muzycznym został Marcin Bors, który współpracuje z Katarzyną Nosowską czy Krzysztofem Zalewskim.

Poniżej możecie posłuchać nowego utworu Kasi. Jak Wam się podoba?


Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Kasia Moś nagrała nowy utwór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×