Kasia Moś w #hot16challenge2 nie przebiera w słowach. Rapuje nie tylko o koronawirusie [WIDEO]

Kasia Moś hot16challenge2

Kasia Moś hot16challenge2

Kasia Moś rapuje w ramach #hot16challenge2. Gwiazda Eurowizji napisała tekst nie tylko o pandemii i służbie zdrowia. Poruszyła jeszcze jeden ważny problem.

#hot16challenge2 ogarnął całą Polskę. W zbiórkę na rzecz polskiej służby zdrowia zaangażowała się cała plejada artystów. Udział w zabawie wzięli nie tylko raperzy, jak planowano pierwotnie. Do akcji przyłączyli się artyści wykonujący np. muzykę popową, jazzową, alternatywną. Wśród gwiazd nie zabrakło Michała Szpaka, Majki Jeżowskiej, Margaret i Kasi Moś.

Kasia Moś rapuje w ramach #hot16challenge2

Reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 swój utwór opublikowała wczoraj. Nagrana przez nią piosenka różni się jednak od większości udostępnionych na YouTubie. Gwiazda nawiązała do szczególnie ważnych dla niej problemów, z jakimi w ostatnich latach zmaga się planeta. Stojąc na środku pola otoczonego zielenią, wyśpiewała o niszczeniu środowiska przez człowieka i nieodwracalnych zmianach klimatu.

Nasza matka litościwa jest dla ludzkich stad, ale gdy ziemia się pali musi kopnąć w zad, ile jeszcze mogła wziąć na swoją klatę, kiedy Ty i Twoi kumple traktujecie ją jak szmatę — rapuje wokalistka.

Kasia Moś nawiązała również do idei, jaka przyświeca #hot16challenge2, czyli działalności służby zdrowia i walki z koronawirusem:

Przejdźmy teraz do sedna sprawy synu, wpłać pieniądze na poczet wiekopomnych czynów, pielęgniarki, lekarze i tamten i ten, są jak dzielni wojownicy marvelowskich scen, stoją dumnie obok zakażonych łóżek — słyszymy w utworze.

Do udziału w wyzwaniu Kasia zaprosiła Joannę Krupę, Kasię Wilk, Magdę Adamiak, Kubę Badacha, Marcina Dorocińskiego i O.G.G. MAK.

Cały challenge w wykonaniu Kasi poniżej.


Kasia Moś - Opole 2019

Kasia Moś - Opole 2019

Kasia Moś – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018
Kasia Moś w kreacji Mario Menezi na 10. urodzinach magazynu

Kasia Moś w kreacji Mario Menezi na 10. urodzinach magazynu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×