Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Eurowizja 2017: Żaden polski reprezentant nie zrobił tego, co Kasia Moś!

Kasia Moś kraje przed Eurowizją 2017 gdzie wystąpi za granicą


Gdzie Kasia Moś wystąpi przed Eurowizją 2017? Jakie kraje odwiedzi?

Promocja piosenki Kasi Moś na Eurowizję 2017 trwa w najlepsze. Polka ma już za sobą występ na Ukrainie, gdzie podczas tamtejszych preselekcji dostała sporo ciepłych słów od Jamali i wprawiła w zachwyt prowadzących koncert. Teraz przyszła pora na kolejne etapy trasy promocyjnej. Jak twierdzi serwis eurowizja.org:

W tym roku polski reprezentant po raz pierwszy weźmie udział w prawie wszystkich zaplanowanych koncertach promocyjnych!

Gdzie zatem zobaczymy Kasię Moś? W jakich krajach zaśpiewa swój utwór Flashlight?

  • 23 marca – Łotwa – Ryga – Eurovision Pre-Party Riga 
  • 2 kwietnia – Wielka Brytania – Londyn – London Eurovision Party
  • 5 kwietnia – Izrael – Tel Awiw – Israel Calling! Eurovision Pre-Party
  • 8 kwietnia – Holandia – Amsterdam – Eurovision in Concert 
  • 15 kwietnia – Hiszpania – Madryt – Eurovision Spain Pre-Party

Strona fanów Eurowizji w Polsce zwraca uwagę na fakt, że wszystkie wizyty wprowadzą Kasię w klimat konkursu i mogą przełożyć się na ewentualne punkty podczas pierwszego półfinału, który już 9 maja.

Koncerty i imprezy przedeurowizyjne to bardzo ważna okazja do zapoznania się z innymi uczestnikami, szlifowania występu oraz  oswojenia ze sceną i eurowizyjną publicznością. Artyści udzielają przy tej okazji również mnóstwa wywiadów, jest to zatem doskonałe wydarzenie promocyjne – czytamy na stronie

Aktualnie Polska zajmuje 21 miejsce w rankingu bukmacherów – za Wielką Brytanią i przed Izraelem.

Zobacz: Eurowizja 2017: Tak Kasia Moś zaśpiewała na Ukrainie! Mamy pierwszy zagraniczny występ [WIDEO]

Kasia Moś - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja

Kasia Moś – krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja

Kasia Moś - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja, występ

Kasia Moś – krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja, występ

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 14


Gość.Ika. | 9 maja 2017, 12:02

Kasia Moś ma dobry, kształcony profesjonalnie głos. Piosenka wytypowana na konkurs eurowizyknu jest piękna ale b. ponura. Sposób bycia b nerwowy i nie jest sympatyczna. Porównuhjąc z poprzednim naszym reprezentantem to pani Kasi brakuje ciepła w sposobie bycia i jej osobowość może nieodpowiadać oceniającym.Jest olbrzymia przewaga Michała Szpaka zarówno w zakresie wokalu aparycji. Ponadto od Michała wręcz bije To ciepło ta serdeczność i generalnie jakaś pogoda ducha. Już teraz na pewno można o nim powiedzieć że jest to artysta z prawdziwą charyzmą której nie doświadczyliśmy do tej pory U żadnego naszego artysty. Słusznie wypowiadano się przed kamerami w preselekcji polskiej , Że Michał Szpak powinien pojechać ponownie na konkurs Eurowizji . Pielęgnujmy i strzeżemy tego wszystkiego co prezentuje Michał Szpak cieszmy się że mamy kogoś takiego w Polsce. A Kasi Moś życzymy jak Najwyższej pozycji w tegorocznym konkursie .


Ona | 2 kwietnia 2017, 15:17

A jeszcze to: wejdźcie proszę na You Tube dotyczący historii Eurowizji! Jest wiele zestawień od różnych odbiorców z całego świata! Ale jedynie Michał figuruje w zestawieniach jeśli chodzi o reprezentantów z Polski !!!!!! Koniec , kropka! Pani Mos nie powtórzy sukcesu Michała bo i z czym ?????? Ten utwór ta porażka …


Ona | 2 kwietnia 2017, 15:11

Tej piosenki nie da sie słuchać więcej niż jeden raz! Ja na pewno nie zagłosuje ( nie mieszkam w Polsce)


Remix | 14 marca 2017, 20:49

Bukmacherzy obstawiają dosyć trafnie. W ub. roku pierwsza dziesiątka sprawdziła się w 70% co do nazwisk, były natomiast niewielkie różnice co do kolejności miejsc.
Np. u bukmacherów była następująca kolejność: Rosja, Australia, Ukraina, Szwecja, Francja, Armenia, Malta, Wlk.Bryt., Bułgaria, Hiszpania.
A kolejność faktycznie wygranych : Ukraina, Australia, Rosja, Bułgaria, Szwecja, Francja, Armenia, Polska, Łotwa, Belgia. Na pewno jest to bardziej miarodajne źródło, niż wszystkie Topy na YT razem wzięte.


Gość | 14 marca 2017, 17:19

Tylko że w zestawienia na YouTube bawią się Polacy…. Nigdy te ich „Topy” nie miały odzwierciedlenia w wynikach. Co do wyboru reprezentanta… Dopiero teraz się okazało, że dyrektorem od marketingu Li..4 jest żona Ziobry. Już teraz to dziwne podawanie wyników głosowania mnie nie dziwią… A wiadomo, ile osób procentowo zagłosowało na Carmell? Może przeważająca ilość? A może drugie miejsce to tylko 10%… To wszystko dziwne. Ludzie wysyłają smsy (płatne) i nikt nie raczy podać dokładnych wyników. Co to jest? W innych krajach wszystko podane, nie ma problemów, a u nas…


Gość | 13 marca 2017, 10:50

dobrze radzi sobie w zestawieniach na YT:) niemal w 100% w Top10, a bardzo często w Top 5, tylko, czy ci, którym się podoba zagłosują? a bukmacherzy jednak coś znaczą, bo wielokrotnie ich typy sprawdziły się przynajmniej w pierwszej trójce… na pewno obstawiają lepiej, niż statystyczny fan eurowizji


Gość | 13 marca 2017, 10:44

Kasia u bukmacherów ciągle między 15 a 18 miejscem, czy to dobrze wróży? Jury pewnie oceni ją lepiej niż w ubiegłym roku Szpaka, ale ludzie już tak spektakularnie nie zagłosują, więc może nawet nie być top 10:( piosenka nie wpada w ucho, chociaż walory wokalne prezentuje:) dużo mdłych ballad jest w tym roku, a Kasia trochę mniej mdła, chociaż mogłoby tam gdzieś być coś na kształt ‚gromu z jasnego nieba’, ale …nie ma 🙁


Gość | 13 marca 2017, 09:46

Uważam, że piosenka Pani Moś, jest nijaka. Nie jest to utwór, który zachwyci europejską publiczność. Nie ujmując nic talentowi Pani Moś, bo głos ma ładny, to jednak piosenka nie jest utworem porywającym. A szkoda.


Krystyna | 12 marca 2017, 19:11

Wybaczcie, ale do mnie ta piosenka w ogóle nie przemawia. Starałam się bardzo, żeby się do niej przekonać, bo Kasia to sympatyczna osoba i chciałabym ją wspierać całym sercem – ale niestety. Dużo krzyczy, dużo się miota, ale nic z tego nie wynika. Refrenu nawet nie da się zanucić. Z rozrzewnieniem wspominam ubiegły rok, kiedy to Michał Szpak porwał mnie dosłownie po kilku taktach. Mnie i pół Europy również. To się już niestety nie powtórzy.


Remix | 12 marca 2017, 18:40

W ubiegłym roku Michał Szpak dostał 22mln głosów od telewidzów z całego świata, bo miał utwór wpadający w ucho, z bardzo charakterystycznym refrenem, dający się zaśpiewać w samochodzie, przy goleniu czy pod prysznicem itd. A wokalista prezentował się wyjątkowo oryginalnie. Całość sprawiła, że chyba nie ma osoby, która by go nie zapamiętała. Nie sądzę, żeby Kasia Moś powtórzyła ten wynik. Jest przystojna, ale kreacja pewnie niczym specjalnym się nie wyróżni, a utwór to mroczna, raczej nudna ballada, która lepiej brzmi w teledysku, bo na żywo jej głos jest zupełnie inny, niepotrzebnie też śpiewa siłowo. Czy to się spodoba telewidzom ??? No nie wiem. Mnie się nie podoba wykonanie z preselekcji.


Ona | 11 marca 2017, 23:23

Piosenka beznadziejna! Nie mieszkam w Polsce ale nie oddam głosu na panią Mos!!! Na Michała oddałam 22 a mój przyjaciel 7 ! Ale Michał był i jest fantastyczny!


Gość-obiektywna dama | 11 marca 2017, 19:08

Jak to? Kasia już teraz na Ukrainie podobno bardzo sie podobała.Skąd takie notowania?No to Polonia znowu musi wspomóc na wszelkie możliwe sposoby ,jak Michała.Tylko w nich nadzieja.Dziewczyna jest świetna,wygląd przepiękny,mocny świetny głos,piosenka bardzo emocjonalna i energetyczna.Polacy kiedy się kłócimy to kłócimy ale gdy znowu chcą poniżyć naszych to wiecie co robimy zwieramy szyki.Jesteśmy w tym dobrzy.Historycznie.


Gość | 11 marca 2017, 18:44

Notowania bukmacherów nic nie znaczą – jak zwykle. Normalny słuchacz eurowizyjny nie obstawia w zakładach. To tylko wybiórcze głosy. Co do artykułu – przestańcie snuć swoje marzenia. Pojedzie, wystąpi i zobaczymy. Po co pompowanie balonika? W Michała redaktorzy nie wierzyli i tylko umieli go oczerniać i co? Teraz podniecacie się nieoryginalną piosenką i ściągniętym występem z ubiegłego roku. Jamala się uśmiechała, bo widziała kopię swojego występu, szczególnie te skłony, przysiady i wymachiwanie ręką.


Gość | 11 marca 2017, 00:47

17 ma u buków i 5 w pólfinale


Dodaj komentarz
×