Kasia Moś podbija listy przebojów nową piosenką. Porusza w niej trudny temat. To będzie HIT!

Kasia Moś

Kasia Moś

Kasia Moś szturmem podbija rynek muzyczny. Po utworze Częściej nagrała kolejny przebój. O czym jest jej najnowsza piosenka?

Kasia Moś jest finalistką 3. edycji programu Must Be The Music. Udział w reality show otworzył przed nią drzwi do kariery. Od tamtego czasu wydała album Inspination, a obecnie pracuje nad kolejnym. Wokalistka była bliska tego, by reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji 2016, jednak w preselekcjach przegrała z Michałem Szpakiem.

Gwiazda jednak nie poddała się i rok później po raz kolejny wzięła udział w preselekcjach. Tym razem nie miała sobie równych. Kasia wykonała utwór Flashlight, który w krótkim czasie stał się przebojem. Mimo że zajęła 22. miejsce, zaczęła otrzymywać kolejne propozycje współpracy. Produkcja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprosiła ją do udziału w 8. edycji show.

Obecnie Moś skupia się wyłącznie na muzyce i z dala od blasku fleszy pracuje nad utworami, które znajdą się na jej najnowszym krążku. W sieci pojawiła się jej najnowsza piosenka

Kasia Moś nagrała piosenkę MIMI

Kasia idzie jak burza. W drugiej połowie ubiegłego roku nagrała dwa utwory – Wait oraz Ślad. Z kolei w tym roku wydała utwór Częściej. Teledysk pojawił się w sieci w lutym i w mig podbił serca internautów. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem piosenkarki.

Gwiazda opublikowała właśnie najnowszą piosenkę, która powstała przy współpracy z Magdą Adamiak. Kobiety pracowały razem przy piosence Wait.

MIMI, bo tak nazywa się najnowszy singiel Kasi, jest bardzo nostalgiczny. W opisie klipu wokalistka w zaledwie jednym zdaniu wyjaśniła, o czym opowiada.

Mimi – gdy życie kończy się przedwcześnie, pozostaje nadzieja…

Zachęcamy was do przesłuchania MIMI.

Piosenka zbiera bardzo dobre opinie. Fani nie kryją swojego wzruszenia.

  • Pięknie buja, skrzypce robią niesamowity klimat i do tego TEN głos.
  • Wspaniała, subtelna, pełna nadziei w przekazie… Nic dawno mnie tak nie przeszyło, jak ta piosenka. Jak zawsze ciarki i to od pierwszych dźwięków. Kasiu, dziękujemy za Twoja wrażliwość.
  • Jeden z ważniejszych utworów, hołd dla przyjaciela.
  • Zamknęłam oczy, przepraszam, nie obejrzałam teledysku, (przynajmniej nie za pierwszym razem) wzruszenie mnie uniosło do jakiegoś równoległego świata… Przepiękny utwór.

Słyszeliście już MIMI?


Kasia Moś - MIMI

Kasia Moś - MIMI

Kasia Moś - MIMI

Kasia Moś - MIMI

Kasia Moś - MIMI

Kasia Moś - MIMI

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×