Kasia Moś po Eurowizji wprowadziła się do nowego apartamentu! Jej narzeczony nie tak to sobie wyobrażał

Kasia Moś dom

Kasia Moś zamieszkała w Warszawie

Chociaż Kasia Moś na Eurowizji 2017 zajęła 22 miejsce, może mówić o wielkim sukcesie. Gwiazda regularnie koncertuje, a na jesieni wystąpi w hitowym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalistka dotychczas mieszkała w Tychach, z których do Warszawy przyjeżdżała tylko przy okazji większych projektów. Tym razem Kasia zdecydowała się na dłużej zamieszkać w stolicy.

Kasia Moś zaręczyła się! Tak wygląda jej partner! “Jedzie ze mną na Eurowizję” [WIDEO]

Fakt informuje, że Kasia Moś wynajęła apartament w Warszawie, w którym zatrzyma się na czas kręcenia programu Polsatu. Przyjeżdżanie na plan z drugiego końca kraju nie miało większego sensu. Niestety są też minusy przeprowadzki – Moś będzie musiała ograniczyć spotkania z narzeczonym Maćkiem, który mieszka w Krakowie:

Kasia bardzo boi się tęsknoty za swoim narzeczonym Maćkiem. On mieszka w Krakowie. Z Tych miała do niego niecałe 90 kilometrów i nawet trochę u niego pomieszkiwała. Z Warszawy to będzie już długa wyprawa

Kasia zapewnia, że każdą wolną chwilę będzie spędzać z ukochanym, który jeszcze niedawno proponował jej wspólne zamieszkanie w Krakowie:

Mój narzeczony obiecał odwiedzać mnie często. A ja będę jeździć do niego do Krakowa. Wszystko zależy od tego, jak będzie się tu czuła i czy mieszkanie w Warszawie rzeczywiście ułatwi jej życie zawodowe. Na pewno dojdą z Maćkiem do porozumienia na temat swojej przyszłości.

Wygląda na to, że z takim nastawieniem partnera, Kasia nie będzie musiała wybierać – tak jak większość gwiazd – pomiędzy karierą a związkiem.

https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-mos-o-eurowizji-2017-osobisty-wpis-o-wystepie-i-wynikach_519224.html

Kasia Moś i Maciek - jej narzeczony

Kasia Moś i Maciek – jej narzeczony

Kasia Moś z chłopakiem

Kasia Moś z chłopakiem

Kasia Moś - Serce dla zwierząt 2017

Kasia Moś zamieszkała w Warszawie


Narzeczony Kasi Moś

Narzeczony Kasi Moś

Kasia Moś i Maciek - jej narzeczony

Kasia Moś i Maciek - jej narzeczony

Maciej - narzeczony Kasi Moś

Maciej - narzeczony Kasi Moś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×