Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Ledwie wygrała polskie preselekcje, a już zachwycają się nią zagraniczne media. Kasia Moś została dostrzeżona w Europie

Kasia Moś zagraniczne media


Zagraniczne media o Kasi Moś

Kasia Moś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych ostatnio osób. Wszystko to dlatego, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017.

Zobacz: Kasia Moś popłakała się na wizji: „Było parę miejsc, gdzie powinnam zaśpiewać lepiej”

Okazuje się, że jej utwór został doceniony poza granicami kraju. Świetnie odebrali go fani z całego świata plasując go w czołówce obok piosenek z Włoch czy Francji. Moś dostrzegły także zachodnie media. Najwięcej piszą o niej brytyjski The Sun czy francuski Le Figaro. Docenili oni zwłaszcza urodę i wykształcenie wokalistki. Nie przechodzą obojętnie obok nagiej sesji gwiazdy do magazynu Playboy. Z kolei austriacki portal Heute.at już promuje teledysk Kasi Moś. Przypomnijmy, że wideo w zaledwie osiem dni doczekało się niemal miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Bukmacherzy o szansach Kasi Moś

Okazuje się, że u bukmacherów Moś też plasuje się coraz lepiej. Teraz jest stawiana na 9. miejscu. Przypomnijmy, że wciąż jednak nie poznaliśmy propozycji ze wszystkich krajów.

Także cieszymy się coraz lepszym wynikiem Kasi Moś. Może ostatecznie uda jej się wygrać Eurowizję 2017?

Zobacz: Ogromna wpadka TVP z Eurowizją 2017! Kasia Moś nie jedzie do Kijowa? 

Kasia Moś - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja, występ

Zagraniczne media o Kasi Moś

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 7


erere | 27 lutego 2017, 01:51

Nie podoba mi się ta piosenka, ale to moje zdanie, wolałabym by na taki konkurs pojechał ktoś w stylu Ewy Farny, Kamila Bednareka czy Eweliny Lisowskiej czyli osoba z fajna pozytywna energią, talentem i reprezentująca coś co faktycznie w Polsce odnosi sukcesy.Nie odmawiam tej Pani głosu, ale dość banalna (mimo wszystko) piosenka tak „festiwalowa”(plus że nie eurowizyjna ale już widze głosy by „zrobić do niej „szoł” oby nie jak Słowenia w zeszłym roku :D) a jednoczesnie wymagająca kilkukrotnego przesłuchania by zaczeła się jakkolwiek podobać co sprawia,ze jest „antyfestiwalowa”- taka sprzeczność jest zła kombinacją wyjde na strasznego hejtera ale jest śliczna więc niech wyrzuci przynajmniej makijażystę, po co dodaje sobie 10 lat, mniej znaczy lepiej, no niestety ale taki makijarz pasuje albo 18 albo zadbanej 50 w stylu Joanny Przetakiewicz i dla kobiet w wieku 25-35 powinien być zakazany… .W zeszłym roku miała fenomenalną piosenkę, szkoda,że nie jedzie z nią w tym roku,nie miałabym powodów do narzekania(zwłaszcza,ze pasował by tam bardziej „surowy” makijaz:P) ale,ale wstydu na pewno nie będzie bo jest talent, głos i brak tandety tyle tylko,ze pewnie zniknie w tłumie.


Gość-Ella | 23 lutego 2017, 00:28

Piękna i zgrabna dziewczyna,Głos szkolony,pokaże ,że z Polski przyjeżdżają fajni i ładni ludzie z bardzo dobrymi głosami.Michał Szpak to w zeszłym roku pokazał.Nie musi zaraz wygrać ,niech Mama Jej przygotuje fajną sukienkę,poprawi wykonanie tej piosenki na bardziej festiwalowo -widowiskowe,gra świateł,obrazów…i zrobi furorę.Warunki są…Trzymamy Pani Kasiu kciuki,jak za Michała,Polonia też poprze Panią….


Gość | 22 lutego 2017, 13:07

Niestety lewe ucho mam dobre,choć potrafię zagrać kilka podstawowych chwytów.Nie chciałabyś posłuchać opinii wybitnych muzyków.


Gość | 22 lutego 2017, 12:59

Pozdrawiam Dodę


Gość | 22 lutego 2017, 12:56

Już to gdzieś napisałem nie ma szans choć jestem polakiem


Gość | 21 lutego 2017, 14:24

PRZESTAŃCIE PISAĆ GŁUPOTY:( JESZCZE SIĘ NIC NIE ZACZĘŁO, A WY JUŻ PYTACIE, CZY MOŻE WYGRAĆ!!! NAJPIERW NIECH PRZEJDZIE DO FINAŁU…


Gość | 21 lutego 2017, 14:21

CYT: „Teraz jest stawiana na 9. miejscu. Przypomnijmy, że wciąż jednak nie poznaliśmy propozycji ze wszystkich krajów.
Może ostatecznie uda jej się wygrać Eurowizję 2017?” KONKLUZJA: jest na 9 miejscu, JEDNAK nie wszyscy się zgłosili…ALE MOŻE UDA JEJ SIĘ WYGRAĆ! LOGIKA GODNA DODY ELEKTRODY! HAHA!


Dodaj komentarz
×