Szukaj

Jerome Boateng uszkodził ciało Kasi Lenhardt. Nie miał też litości dla poprzedniej partnerki. Prokuratura wznowiła śledztwo

Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt nie żyje. Prokuratura wznowiła śledztwo przeciwko Jerome Boatengowi. Niemieckie media podają  szczegóły.  

Na początku lutego media obiegły wstrząsające informacje. Kasia Lenhardt, uczestniczka programu Top Modela także była partnerka Jerome Boatenga nie żyje. Mówi się, że 25-letnia modelka o polskich korzeniach popełniła samobójstwo. Na ten krok zdecydowała się w dniu, w którym jej syn świętował 6. urodziny. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Pierwsze wyniki wskazały, że w tragiczne wydarzenie nie były zamieszane osoby trzecie.

Zanim doszło do tragedii, w mediach było głośno o rozstaniu modelki i piłkarza, obrońcy Bayernu Monachium. Gdy ich związek dobiegł końca, dawni partnerzy publicznie brali brudy i nie szczędzili przy tym przykrych komentarzy. Jerome w jednym z wywiadów powiedział, że nie chciał zaczynać tej relacji. Modelka go jednak szantażowała:

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył piłkarz w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem.

Kasia Lenhardt nie żyje. Śledztwo przeciwko Jerome Boatengowi wznowione

Niemieckie media serwują kolejne, wstrząsające informacje. Chociaż wyniki sekcji zwłok wciąż nie są znane, Bild poinformował, że prokuratura postanowiła wznowić śledztwo przeciwko Jerome Boatengowi. Dotyczy ono sprawy z 2019 roku. To właśnie wtedy Kasia Lenhardt oskarżyła sportowca o umyślne uszkodzenie ciała. To, że postępowanie wznowiono, potwierdza prokurator, Anne Leiding:

 Postępowanie wznowiono. […] Śledztwo się jeszcze nie zakończyło.

Nie wiadomo, co skłoniło śledczych do takich działań. Wiadomo jednak, że nie jest to pierwszy raz, gdy sportowiec mierzy się z tego typu oskarżeniami. Podobne skierowała przeciwko niemu Sherin Senler, która była jego narzeczoną. Mówiła, że piłkarz wielokrotnie stosował przemoc. Ponoć nawet ją ugryzł.

Trwający osiem lat związek był bardzo burzliwy. Partnerzy wielokrotnie się rozstawali, po krótkim czasie wracali do siebie. Doczekali się bliźniaczek, Lamy i Soley. Piłkarz zachował prawo do opieki nad dziećmi.


Jerome Boateng i Kasia Lenhardt

Jerome Boateng i Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×