Szukaj

Rozrywający serce wpis matki Kasi Lenhardt. Synek ciągle o nią pyta. Zacytowała słowa 6-latka

Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt

Synek Kasi Lenhardt nadal nie wie o śmierci matki. Jego babcia zamieściła wpis, w którym zacytowała rozrywające serce słowa 6-latka.

Niemiecka prasa od tygodnia żyje sprawą tajemniczej śmierci ślicznej Kasi Lenhardt. Mówi się, że 25-letnia modelka o polskich korzeniach popełniła samobójstwo. Zmarła w dniu, w którym jej syn świętował 6. urodziny. Zanim doszło do tragedii, w mediach było głośno o jej związku z obrońcą Bayernu Monachium, Jerome Boatengiem.

Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Po rozstaniu nie szczędzili sobie przykrych komentarzy:

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył piłkarz w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem – dodał.

Niedługo po zakończeniu burzliwego związku Lenhardt została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Pierwsze wyniki śledztwa wykazały, że w śmierć modelki nie były zamieszane osoby trzecie. Sprawie dokładniej postanowiła przyjrzeć się prokuratura.

Kasia Lenhardt nie żyje. Mama modelki dodała wzruszający wpis

Ze śmiercią córki nie może się pogodzić jej mama, Adrianna Lenhardt. W zeszłym tygodniu dodała wpis, w którym ujawniła, że jej córka zmarła przez mobbing. Nie zdradziła jednak, czy stosował go partner Kasi, czy Lenhard spotykała się ze złym traktowaniem w pracy (więcej tutaj).

W środę Adrianna dodała kolejny post, w którym uczciła pamięć 25-latki. Pokazała zdjęcie Kasi i jej synka, który się do niej tuli. W opisie zacytowała słowa chłopca, który nie przestaje dopytywać się o mamę:

„Mamo …… gdzie jesteś? …. Chcę iść do mojej mamy”

Publikacja matki modelki nie przeszła bez echa. Poruszyła internautów, którzy niemal natychmiast ruszyli z komentarzami:

  • Wzruszające. Popłakałam się. Noan pamiętaj, chociaż mamy nie ma przy Tobie, zawsze będzie czuwać.
  • Po tym zdjęciu widać, że Kasia bardzo kochała swojego synka. Tak mi jej szkoda.
  • Nie mogę uwierzyć w tę tragedię. Trzymajcie się!

Trzeba przyznać, że post jest naprawdę poruszający.


Kasia Lenhardt z synem

Kasia Lenhardt z synem

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×