Szukaj

Śmierć Kasi Lenhardt wzbudza coraz więcej podejrzeń. Prokuratura właśnie wkroczyła do akcji. Co nowego ustalono?

Kasia Lenhardt nie żyje

Kasia Lenhardt nie żyje

Kasia Lenhard nie żyje. Jej śmierć wzbudza coraz więcej podejrzeń. Prokuratura uważnie przygląda się sprawie. Co donoszą niemieckie media?

Kasia Lenhard nie żyje. Informacja o śmierci modelki o polskich korzeniach wstrząsnęła światem. O kobiecie stało się głośno za sprawą jej relacji z zawodnikiem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Na samym początku zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Po dwóch miesiącach, gdy o ich relacji wiedzieli najbliżsi, postanowili ogłosić swój związek.

Na początku lutego do prasy trafiła informacja o tym, że piłkarz i modelka rozstali się w atmosferze skandalu. Byli partnerzy nie szczędzili pod swoim adresem przykrych uwag i komentarzy w social mediach.

Zaledwie kilka dni po rozstaniu Jerome i Kasi niemiecka prasa poinformowała o śmierci modelki. Sprawą natychmiast zajęła się policja i prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że 25-latka popełniła samobójstwo w dniu 6. urodzin swojego synka Noana. Od tamtej pory cały czas pojawiają się nowe doniesienia w tej sprawie.

Prokurator zażądał sekcji zwłok Kasi Lenhard

Ludzie na całym świecie przyglądają się tajemniczej sprawie śmierci Kasi. Głos zabrała nawet jedna z byłych partnerek piłkarza, która nie szczędziła pod jego adresem poważnych oskarżeń:

Coś musiało się wydarzyć, bo on bawił się życiem dziewczyn już bardzo długo. Naprawdę jestem zszokowana śmiercią tej kobiety, ale Jerome zachowywał się tak, że coś takiego czy innego musiało się stać. Tacy faceci jak Jerome bawią się mentalnie dziewczynami, ich emocjami i uczuciami – powiedziała Howe w rozmowie z The Sun.

Niemiecki dziennik Bild opublikował kolejne rewelacje dotyczące relacji zawodnika Bayernu Monachium i modelki. Podobno 25 stycznia, czyli kilka tygodni przed śmiercią partnerki, Boateng miał zmusić Kasię do podpisania umowy, która zobowiązywała ją do milczenia w sprawie ich związku. Według lokalnej prasy był tam zapis, który informował, że w razie gdyby modelka złamała którykolwiek z punktów, musiałaby wypłacić byłemu partnerowi pokaźne odszkodowanie.

Wielu ludzi nie wierzy w samobójczą śmierć Lenhard. Pojawiają się teorie spiskowe, mówiące o zaplanowanym zabójstwie. Tymczasem w sprawie jest prowadzone śledztwo. Prokurator właśnie zażądał sekcji zwłok modelki:

W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłok – stwierdził przedstawiciel prokuratury w rozmowie z serwisem Promiflash.

Najwyraźniej prokuratura chce być w stu procentach pewna, że niczego nie przeoczyła w sprawie. Myślicie, że pojawią się nowe tropy?


Kasia Lenhardt z synem

Kasia Lenhardt z synem

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Mama Kasi Lenhardt żegna córkę

Kasia Lenhard i Sara Kulka

Kasia Lenhard i Sara Kulka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×