Kasia Kowalska z córką mają powody do świętowania. Taka sytuacja nie zdarza się często

Kasia Kowalska przekazała nowe informacje o córce! Jest przełom w leczeniu Oli

Kasia Kowalska przekazała nowe informacje o córce! Jest przełom w leczeniu Oli

Kasia Kowalska świętowała 22. lecie wydania swojej czwartej płyty "Pełna obaw". W poście na swoim Instagramie powróciła do wspomnień, dodając zdjęcie z córką.

Kasia Kowalska przez ostatnich kilka tygodni nie schodziła z nagłówków pierwszych stron gazet. Media żyły tym, co się dzieje w jej życiu prywatnym. Zaczęło się od komunikatu o złym stanie zdrowia jej córki.

Aleksandra ze względu na ciężki stan trafiła do szpitala. Tam musiała zostać zaintubowana. Pojawiło się podejrzenie, że ma koronawirusa. Menadżer gwiazdy zdementował jednak te spekulacje:

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził — mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Cała sytuacja na szczęście dobrze się skończyła. W dniu urodzin dziewczyny, piosenkarka zagrała koncert w Ciechanowie, niestety konsekwencje tego wydarzenia były dość nieprzyjemne. Wszystko przez to, że był to czas kwarantanny polskich obywateli. Kowalska skomentowała całą sytuację, kończąc w ten sposób temat.

Kasia Kowalska pozuje na zdjęciu z córką

Wczoraj Kasia Kowalska postanowiła uczcić na swoim Instagramie premierę swojej płyty Pełna obaw, która ukazała się 8 marca 1998 roku. Był to krążek nagrany po dłuższej przerwie, którą wokalistka poświęciła wychowywaniu swojej malutkiej córeczki Oli.

Album zawierał 12 utworów. Kasia po raz pierwszy podjęła się także roli producenta muzycznego płyty. Dzięki temu sama decydowała o ogólnym brzmieniu i charakterze albumu, który okazał się hitem. Reedycja została wydana 8 listopada 1999 – wzbogacona o singiel To, co może przyjść.

Artystka z okazji 22. rocznicy tego wydarzenia postanowiła dodać fotografię, na której widzimy ją pozującą wspólnie z małą Aleksandrą w czapeczce z serduszkiem.

#22 lata temu 8 czerwca ukazał się krążek ,,Pełna obaw” #tylelatmineło #pelnaobawversion #dziekizaprzypomnienie – napisała Kasia.

Zapewne tym zdjęciem zachwyciła niejednego fana i sprawiła, że powróciły wspomnienia. Jednak post pozostał bez komentarzy, gdyż Kowalska, jakiś czas temu wyłączyła tę opcję.


Kasia Kowalska z córką

Kasia Kowalska z córką

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×