Szukaj

Jak się czuje Kasia Kowalska? Sąsiedzi spotkali gwiazdę i od razu pobiegli do tabloidu zdać relację. Serio?

Jak czuje się Kasia Kowalska? Informację na ten temat przekazał Super Express, którego poinformowali sąsiedzi. Co powiedzieli? 
Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska w ubiegłym tygodniu zwróciła się do swoich obserwujących z dramatycznym apelem. Poprosiła, by bez potrzeby nie wychodzili z domu. Przy okazji wyjawiła, że jej córka, Aleksandra Yoriadis, przebywa w szpitalu w Londynie, gdzie walczy o życie:

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. (…). Nie wiem, nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie – mówiła na filmiku roztrzęsiona Kowalska.

Kasia Kowalska — w jakim jest stanie?

Gdy apel piosenkarki obiegł media, wiele osób próbowało podnieść ją na duchu, a także udzielić realnego wsparcia. Tak jak Dominika Kulczyk, która zaoferowała pomoc w przeniesieniu Oli do Polski. Chciała nawet udostępnić prywatny samolot. Pomimo szczerych chęci, lekarze nie wyrazili na to zgody. Jakiś czas później na profilu Kasi pojawiło się oświadczenie, w którym podziękowała za troskę i wsparcie:

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom.

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Piosenkarka zniknęła na kilka dni z social mediów. Co działo się z nią w tym czasie? Jak informuje Super Express, Kowalska „jest strzępkiem nerwów” i „wychodzi z domu tylko wtedy, kiedy musi”. O obecnym stanie gwiazdy tabloid poinformowali sąsiedzi:

We wtorek wieczorem opuściła dom tylko po to, by wyrzucić śmieci.

Szkoda, że osoby z otoczenia Kasi nie uszanowały jej prośby i gdy tylko zobaczyły ją w okolicy, pobiegły donieść o tym kolorowej prasie. Na szczęście gwiazda może też liczyć na wsparcie anonimowych osób, które nie szukają rozgłosu, a szczegóły zachowują dla siebie.

Zobacz także: Tak w Anglii leczą córkę Kasi Kowalskiej. Niepokojące informacje obiegły media


Kasia Kowalska - dzieci

Kasia Kowalska - dzieci

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Skoro szkoda, ze sąsiedzi nie uszanowali prośby Kasi, to dlaczego opublikowaliście ten artykuł? To jeszcze gorsze, żenada.

 • Magka pisze:

  Nie bądź chamem !!! Dziecka nie masz to G….kumasz zamknij net!!!!

 • Gość pisze:

  Zuza, jak można pisać takie bzdury ? Jak można dopisywać do tekstu rzeczy o sąsiadach ? Gdzie to wyczytałaś ? Dzwoniłaś do dziennikarza który pisał materiał dla SE ?

 • Wojtek pisze:

  Kasia Kowalska jest strzępkiem nerwów — donosi Super Express, którego poinformowali sąsiedzi gwiazdy. Wyjawili, że piosenkarka podobno wychodzi z domu tylko wtedy, gdy musi…
  Czy ktoś u Was czyta ten bełkot przed upublicznieniem? Chyba warto, tym bardziej, że sygnuje się to nazwiskiem autorki. Nasz zawód upada…

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×