Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej opublikowała rodzinne zdjęcie z wakacji w prywatnej willi. Kreatywność 10/10

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska wraz z dziećmi wybrała się na wspólne wakacje. Zdjęcia z podróży obiegły media społecznościowe. Panuje tu istna, rodzinna sielanka.

Kasia Kowalska na początku pandemii przeżyła traumatyczne chwile. Wszystko zaczęło się w marcu, kiedy to jej córka, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala. Piosenkarka opowiedziała o całej sytuacji w sieci, chcąc tym samym przestrzec swoich obserwujących przed niepotrzebnym wyjściem z domu.

Chociaż artystka przez cały czas choroby Oli nie wypowiadała się na ten temat, internauci wysnuli wniosek, że jej córka zaraziła się wirusem COVID-19. O tym, że byli w błędzie Kowalska poinformowała w lipcu. Aleksandra zmagała się z adenowirusem. W rozmowie z magazynem Pani zdradziła, jak czuła się w tamtym momencie:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres.

Na szczęście walka z chorobą poszła w niepamięć. Stan Oli jest na tyle dobry, że mogła wraz z rodziną wybrać się na wakacje.

Kasia Kowalska wraz z rodziną na wakacjach

Kasia wraz z dziećmi postanowiła wybrać się do miejscowości Kattavia na wyspie Rodos. To rodzinne strony byłego partnera wokalistki, Kostka Yoriadisa, który jest Grekiem. O ich podróży poinformowała Ola, umieszczając fotorelację w sieci. Do tej pory opublikowała już kilka zdjęć. Na niektórych pozuje sama, na innych towarzyszy jej chłopak. Dziś pokazała wszystkich uczestników rodzinnego wypadu.

Rodzina – napisała.

Aleksandra na wakacjach

Aleksandra na wakacjach

Na fotografii widzimy Kasię Kowalską stojącą na balkonie, natomiast poniżej na schodach stoi chłopak Aleksandry. Wokalistka na rodzinny wyjazd zabrała także syna Ignacego, który jest owocem miłości jej i perkusisty Marcina Ułanowskiego. 

Prawdziwa rodzinna sielanka.


Kasia Kowalska z rodziną na wakacjach

Kasia Kowalska z rodziną na wakacjach

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×