Szukaj

Kasia Kowalska zaczyna dorównywać swojej córce! Właśnie zmieniła fryzurę, która odjęła jej kilka lat

Kasia Kowalska fryzura

Kasia Kowalska ścięła włosy

Moda na zmiany fryzur trwa w najlepsze. Ostatnio w nowej odsłonie pokazały się m.in. Magda GesslerNatalia Siwiec czy, królowa metamorfoz, Agnieszka Chylińska. Teraz do ich grona dołącza właśnie Kasia Kowalska. Co zmieniła w swoim wyglądzie?

Nie da się ukryć, że Kasia Kowalska to jedna z popularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka, która znana jest z wielu hitów, jeszcze kilka lat temu zmagała się z poważną chorobą:

Rano, po zjedzeniu śniadania, w zasadzie nie byłam w stanie w ogóle funkcjonować. Wydawało mi się, że to może być choroba tarczycy. W końcu zdiagnozowano zapalenie kaletek i wylądowałam w klinice dr. Śmigielskiego – przyznała Kowalska w jednym z wywiadów.

Po szpitalnym maratonie lekarstwem okazała się restrykcyjna dieta dr Dąbrowskiej. Teraz Kasia jest znacznie silniejsza, czego dowodem może być nowa fryzura.

Piosenkarka, chociaż nie zmieniła kolorów włosów, znacznie je skróciła. Kowalska zdecydowała się pozostać przy długości do ramion. Nową fryzurą 45-letnia gwiazda pochwaliła się na Instagramie i trzeba przyznać, że wygląda co najmniej o kilka lat młodziej.

Uroku Kowalskiej dodaje jej nie tylko fryzura, ale także smukła figura. Takiej sylwetki piosenkarce może pozazdrościć niejedna nastolatka. Nic dziwnego, że fani obsypali gwiazdę komplementami:

  • WOW jaka seksowna!

  • Wow! Jaka figura! I opalenizna 

  • Łademu we wszystkim ładnie

  • Ale czadowe foto

  • Wow wow wow cudnie

Jeszcze chwila, a Kasia w swoich metamorfozach dorówna córce Oli 🙂

Kasia Kowalska świętuje 10 urodziny syna! Z tej okazji pokazała jego piękne zdjęcie

Córka pokazała ostre zdjęcie Kasi Kowalskiej! Od tej strony jej nie znaliście! Będzie skandal?

Ojciec córki Kasi Kowalskiej milczał aż do dzisiaj. Teraz wywleka brudy w tabloidzie


Czy Kasi Kowalskiej pasuje nowa fryzura?

×