Kasia Kowalska zmieniła fryzurę na wakacje. Ostre cięcie i nowy kolor całkowicie odmieniły wokalistkę

Kasia Kowalska - nowa fryzura

Kasia Kowalska - nowa fryzura

Kasia Kowalska pokazała się fanom w nowej fryzurze. Wakacyjna metamorfoza, to przede wszystkim ostre cięcie. Jak wygląda wokalistka?

Kasia Kowalska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, ma stałe grono fanów, dla których koncertuje. Ponownie zrobiło się o niej głośno podczas kwarantanny. Zaapelowała wówczas na Instagramie do swoich fanów o to, by poddali się restrykcjom i poinformowała, że jej córka, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii znajduje się w jednym z londyńskich szpitali.

Ola była podłączona pod respirator, a jej stan był bardzo ciężki. Większość fanów piosenkarki odebrała sprawę jednoznacznie i stwierdziła, że dziewczyna walczy z koronawirusem. Informacje te w jednym z wywiadów zdementował menadżer wokalistki.

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził – powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Czas minął, wszystko wróciło do normy. Także Kasia Kowalska wróciła do koncertowania. Gwiazda hitu Pieprz i sól właśnie podzieliła się z fanami letnią metamorfozą. Jak wygląda?

Kasia Kowalska pokazała się w nowej fryzurze

Kasia Kowalska jest na scenie niemal 30 lat. Po pandemii z przyjemnością wróciła do koncertowania, chociaż nie było to dla niej takie łatwe.

Wiesz, w zeszłym roku, przez dłuższy czas, kiedy moja córka dochodziła do siebie po chorobie, nie potrafiłam nawet usiąść do instrumentu. Na szczęście później, kiedy zaczęła się czuć lepiej, to się zmieniło. Muzyka to jest mój świat, w którym najlepiej się odnajduję i który jest dla mnie tratwą ratunkową, muszę mieć z nią kontakt, z dźwiękiem. Od paru lat biorę lekcje pianina, bo obiecałam kiedyś mojemu tacie, że nauczę się grać z nut i w ten sposób spełniłam swoją obietnicę. Na czterdzieste któreś urodziny kupiłam sobie fortepian – móiwła w wywiadzie udzielonym portalowi Plejada.

Wokalistka jest z fanami w stałym kontakcie w social mediach. To tam pokazała się w nowej fryzurze. Przyciemniła kolor, a także sporo skróciła swoje włosy. Jak wygląda? Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie.


Kasia Kowalska ma nową fryzurę

Kasia Kowalska ma nową fryzurę

Kasia Kowalska – Sopot Top of the Top 2021

Kasia Kowalska – Sopot Top of the Top 2021

Kasia Kowalska miała depresję

Kasia Kowalska miała depresję

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×