Kasia Kowalska za dwa dni wraca na scenę. Ma szczególną prośbę do publiczności

Kasia Kowalska koncerty

Kasia Kowalska koncerty

Kasia Kowalska wraca na scenę. Już 2 maja zagra w Ciechanowie podczas wyjątkowego wydarzenia. Piosenkarka ma jedną prośbę do swoich fanów.

Kasia Kowalska od kilku tygodni zachęca fanów do pozostania w domach i niewychodzenia bez potrzeby. By przestrzec ich przed konsekwencjami, podzieliła się swoją historią. Jej córka, Ola, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala:

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. (…). Nie wiem, nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu.

Na szczęście stan Oli się poprawił, czym piosenkarka podzieliła się w social mediach:

#dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę #Ola pomału wraca do zdrowia #dziękuję wszystkim ktorzy nam pomagali #dziękuję za wsparcie #to był ciężki czas ale wierzymy ze najgorsze za Nami ..- napisała Kasia.

 Kasia Kowalska wraca do występów. Gdzie się pojawi?

Kasia Kowalska postanowiła uprzyjemnić swoim fanom kwarantannę. Zgodziła się wziąć udział w projekcie muzycznym Koncertowanie pod blokiem. Artyści w ramach przedsięwzięcia występują na otwartych przestrzeniach miejskich. Mieszkańcy mogą wysłuchać występu bez wychodzenia z domu — z okien i balkonów.

Kowalska zaśpiewa już w sobotę, 2 maja, na osiedlu  „Aleksandrówka II” (przy ul. Batalionów Chłopskich) w Ciechanowie. Jej występ będzie transmitowany przez portale społecznościowe miasta.

Kasia Kowalska na festiwalu Opole 2016 wystąpiła w koncercie

Kasia Kowalska wraca do koncertowania. Zagra w Ciechanowie (fot. AKPA)

Piosenkarka i organizatorzy mają prośbę do uczestników tego wydarzenia. Namawiają, by wysłuchać występ bez wychodzenia z mieszkania.  W przestrzeni publicznej nadal obowiązuje zakaz zgromadzeń, a także zachowanie bezpiecznej  odległości 2 metrów.

Zobacz także: Z córką Kasi Kowalskiej jest już coraz lepiej. Gwiazda ucieszyła fanów nowym zdjęciem

 


Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Cleo i Kasia Kowalska

Cleo i Kasia Kowalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×